Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet még menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet még menteni ezt a kapcsolatot valamilyen módon?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó hanem két jó barátomról. A barátnőm összejött egy sráccal nem is olyan rég akit szintén ismertem régebbről de nem voltunk olyan jó beszélgető viszonyba, azóta én a sráccal is összebarátkoztam és jó barátok lettünk. Én nem akarok tőle semmit mert nekem is van párom de zavar hogy a kapcsolatuk kezd tönkremenni. A baj az hogy a barátnőm nagyban lesz@rja a fejét időnként, de valamikor meg nagyon nyomul rá és követeli hogy megölelje meg törődjön vele és ő kölcsönösen vissza is adja ezeket, de valamikor úgy bánik vele mint egy kutyával. Nem csoda hogy a srác már nem képes elviselni pont ma délután találkoztam vele és mondta nekem hogy ő legszívesebben már szakítana de nagyon szereti őt és egyszerűen nem tudná dobni őt, ez a bajom. A barátnőmmel is beszéltem már erről hogy mégis mit akar mert észrevettem dolgokat és nemtudja eldönteni ő is szereti a srácot nagyon de vonzódik még a régi párjához akivel 3 évig volt együtt, de ugyanakkor az exe nagyon megalázta nem egyszer nem kétszer és többször volt hogy otthagyta már. Mindketten szeretik egymást de az a baj hogy a barátnőm ő olyan aki időnként megkattan és akkor egyedül akar lenni meg mindenkit megbánt ok nélkül ami elég nagy baj. A srácot is sajnálom ezmiatt mert nagyon sokszor látom mostanában hogy szomorú, és mivel hogy én bírom őt sajnálom nagyon. Valamit szeretnék tenni hogy ez megszűnjön de nem tudom hogy hogyan kezdjem el. Azt tudom hogy a barátnőmmel kéne beszélnem erről de nem akarom hogy úgy jöjjön ki hogy a több éves barátságunk mellett egy srác mellett állok ki akit kb fél éve ismerek és nem mellette ha úgyvan. Én azt szeretném hogy boldogok legyenek ketten együtt mert nagyon szép pár, összeillenek meg tényleg a srác mindent megad neki amit csak tud és sosem hagyja őt magára.

Valakinek valami ötlet. Mindketten 19 évesek.


2012. dec. 28. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell erőltetni a dolgokat. Ha valami nem megy az nem ok nélkül nem megy. Nagyon fiatalok még mindketten, nagyon sok mindent meg kell még élniük, tapasztalniuk még. S akkor megtalálják majd azt akivel nem ilyen a kapcsolat, mert közben ők is változnak majd.

Amit tehetsz, azt már megtetted. Beszéltél mindkettővel, de saját maguknak kell rájönniük, hogy mit szeretnének. S sok ember csak akkor tud változtatni a hibáin, ha már sok fájdalom érte miatta őket.

2012. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz veluk, mindenki a maga sorsanak a kovacsa.

Kulonben a te hazad kornyeken minden rendben, van baratod? Ha nincs miert nincs? Inkabb magaddal torodj, hogy neked jo legyen :D

2012. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy pocsék tanács, de szerintem ne nagyon avatkozz bele. :/ Megértem, hogy ez rossz neked is, de mégiscsak az ő magányügyük.
2012. dec. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!