Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti tényleg sok esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti tényleg sok esetben arra vártok, hogy a lány ketdeményezzen? Nem az a "szabály", hogy a pasinak kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 23:13
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Hát pl engem zavarna, ha annak néznének *-*

és nem utálunk, csak nem merünk...

2012. dec. 28. 23:26
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség, hogy ribancnak nézik őket. te is csak ez mögé bújsz. azért nem kezdeményeznek, amiért a férfiak. ,ert félnek a visszautasítástól, és a kudarctól.
2012. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz, de ha se a pasi se a lány nem kezdeményez akkor mivan? Akkor nem lesz köztük semmi, csakmert gyávák??
2012. dec. 28. 23:31
 14/24 anonim ***** válasza:
Elég gyakran így van
2012. dec. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
De ez nem hülyeség???
2012. dec. 28. 23:35
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már elmúlt az az idő, hogy kizárólagosan a férfi kezdeményezhet. Egyébként is mindenki tudja, hogy a nő választ. Tessék nektek is bátran kezdeményezni, mert lehet, hogy ezen áll, vagy bukik egy kapcsolat. És illene a férfiaknak is bátrabbaknak lenniük. És a nőknek megszokni, hogy ez már nem csak a férfi dolga lehet. Elvégra egyenjogújág van. Vagy mi a szösz.
2012. dec. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ja, ha egyik sem, akkor győz a gyávaság, ugyan ezt élem meg én is most, szánalmas, lépj valamit, vagy bánni fogod örökre ha nem, én is léptem már kisebbeket, de ez nem volt elég, szóval valami egyértelműbbet kellene, csak félek...:)
2012. dec. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nem értem én ezt a helyzetet,hát istenem mindkét nem ugyanúgy fél ezektől a dolgoktól,hogy csalódás és hasonlók...,akkor ezért nem jönnek össze?pontosan.Mert egyik sem mer a másikhoz hozzászólni,mindkét nemről beszélek,hiszen egyenjogúság van.Tehát ha megtetszik valaki és látod,hogy téged néz vagy hogy te is tetszel neki hát miért nem mersz odamenni hozzá? és ez nem csak a férfiakra vonatkozik,egy nő is nyugodtan menjen oda ha tetszik neki a férfi.Én annak ellenére,hogy sok visszautasítást kaptam így,nem adom fel bármennyire is rossz,sz*r nekem és igen nehezebben is szánom már rá magam ilyenekre ezek miatt.

A kérdésre visszatérve,nincs ilyen szabály ha tetszik valaki menj oda hozzá azt annyi.

2012. dec. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
62%

2x kezdeményeztem egész életemben, mert teljesen érthető jeleket adtak.. majd kiderült hogy van barátnőjük, és csak szex kell nekik..

na ezért nem kezdeményezek soha többé. L

2012. dec. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyenjogúság van, ezért harcoltatok.

Kezdeményezz, ha akarsz valamit!

2012. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!