Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akibe szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe szerelmes vagyok, mit javasoltok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány akibe beleszerettem, 4 hónapja ismerkedtünk meg és az lenne az én problémám hogy meg éri-e nekem várnom rá, mert most épp újra a régi barátjával kibékült. Eléggé instabil a kapcsolatuk. Úgy érzem hogy akár éveket is tudnék rá várni mert még sosem éreztem ilyet egy lánnyal hogy el tudnám képzelni vele az életemet. Kettős érzés van most bennem az egyik az hogy inkább hagyom az egészet és megpróbálok továbblépni, de ha szakít a barátjával akkor már buktam, és ha várok lehet nem is szakítanak. Szóval ti mit javasoltok? ja és persze most nem rondítok bele a kapcsolatukba csak barátként próbálok viselkedni vele.

18f 18l



2012. dec. 28. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem éld tovább rendesen az életed,ne foglalkozz velük.Lehet,hogy még lesz valami később valami,de addig meg élj !
2012. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Béca ***** válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Ne várjál rá. Persze lehet, hogy egyszer ő lesz a NAGY szerelmed. Ez egy patt helyzet.
2012. dec. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csak1Lány... ***** válasza:
Hogy elég instabil a kapcsolatuk, azt csak Te érzed, vagy esetleg a lány is mondta már?
2012. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát már rég óta vannak együtt de 1 hónapban 2 hetet külön, nem rég volt egy végleges szakítás de végül újra összejöttek.
2012. dec. 28. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne hagyd elfajulni a helyzetet.

Nekem is volt ilyen helyzet, csak én voltam a lány. Végül nagyon csúnya vége lett. Ha nem tudsz barátként gondolni rá, inkább ne keresd... :/ (Tudom hogy nehéz, de akkor is)

2012. dec. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!