Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal együtt Szilveszte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal együtt Szilveszterezünk, már most meg kértem, hogy mértékkel igyon majd. Nem tudja ezt elfogadni, söt ö áll feljebb. Ekkora nagy kérés ez?

Figyelt kérdés
Nem azt mondtam,hogy ne igyon, nem is várom el Szilveszterkor. De ha látja,hogy zavarna ha részegre inná magát,miért nem tudja figyelembe venni? Azt mondta akkor megy másfelé. Hát én csak néztem.
2012. dec. 29. 12:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mennyivel áll feljebb?
2012. dec. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek, olyan nehéz, amikor a másik segg részeg, és szilveszterkor bébiszittert kell játszani, mert a ruháit nem tudja segítség nélkül levenni..

Jobb is, ha másfelé megy, nem neked kell vele szenvedni!

2012. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11%
Neki áll feljebb, vagy ő áll feljebb? Ha ő áll feljebb, akkor mennyivel? Széken, asztalon, esetleg létrán áll?
2012. dec. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menjen csak,az ilyenért nem kár.Te is menjél mással, máshova.Biztos találsz jobbat.
2012. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem idd le magad te hamarabb és egy lányt csak nem lehet ott hagyni egy házibuliban...

ismered azt a szabályt, hogy csak az a lány foglalt egy házibuliban akin épp fekszenek.


úgy hallottam, hogy 5-8 feles 2 perces szünetekkel eléggé megteszi a hatását. aztán ki tudja, láttam már olyan kőművest aki a 2 deciset húzóra itta a délutáni sörözés után...

2012. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem szilveszterkor engedd meg neki, hogy igyon amennyit akar. Vagy igyál vele és rúgjatok be együtt! :)
2012. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha már most nem tud veled normálisan viselkedni, később szerinted mi lesz?

Amikor majd a holmidat adja el, hogy italhoz jusson?

Vagy ha ennyire tudja csak megtartóztatni magát, akkor sorra fogja dönteni a szomszédasszonyokat és a kollégákat is.

Addig menekülj, amíg képes vagy rá!

2012. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom ebben mi a gáz, meg mi ez a sok rinyálás???


Én soha nem iszom a bnőm előtt, de most szilveszterkor én is fogok, nem is keveset! És?

Amikor részeg vagyok, nem szoktam dülöngélni, sem okádni, egyedül annyi h többet beszélek és még kedvesebb vagyok a bnőmhöz, sokkal többször figyelek rá, beszélgetek vele. Eszembe sem jutna csajozni vagy ilyesmi (mellesleg a pia inkább elbágyaszt, mintsem élénkítő hatással lenne rám, már ha érthető....)...Szóval akkor mit kell kiakadni ezen? Nem mindenki ocsmány ám ha részeg!


Aki azt írta h amiatt mert leissza magát szomszédasszonyokat fog döngetni...most komolyan, te normálisnak érzed magad? Jó hogy nem tömeggyilkos pedofil már szerencsétlen gyerek mert 1-szer 1 évben picit többet iszik....

2012. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"amiatt mert leissza magát szomszédasszonyokat fog döngetni..."

Te tudsz szöveget értelmezni?

Ha ennyire nem tudja megtartóztatni magát (hogy a barátnője kérésére legalább ne legyen tökrészeg), akkor másban sem tudja megtartóztatni magát!

2012. dec. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Na ez az ami totális baromság....ez olyan egy iskolás példával levezetve, mintha azt mondanád valakiről, hogy ha arra nem képes hogy a matekot rendesen megtanulja, akkor a törit sem fogja tudni megtanulni....


Mi köze van a kettőnek egymáshoz?? Csak mert nagyon nem értem!

Tudod van olyan is, hogy valakinek van 1-2 emberi hibája, de egyéb téren meg mintaember!


Meg egyébként csak az ami nem korrekt a részedről, hogy nem is ismered a srácot, de már megcsalást meg ruhák eladását meg mindenféle hülyeséget vizionálsz.....

2012. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!