Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim kedves velem ha együtt vagyunk. Ölelget, puszilgat, fogja a kezem. Viszont ha nem vagyunk együtt nem keres, nem kezdeményez találkozást, és sms-t ir, csak szavakat, tömondatokkal válaszol. Akkor szeret vagy nem?

Figyelt kérdés
2012. dec. 25. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A pasik nem szeretnek irkálgatni, regélgetni, meg olykor olvasgatni sem. Ezalapján nem lehet ítélni!
2012. dec. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szeret, méghozzá nagyon!

Azt nézd csak amikor veled van, hogy viselkedik, na annyira szeret.

Én is ilyen vagyok azért tom ennyire.

Amikor nincs veled nem önti el a nagy szeretlek érzés. Ennyi!

2012. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

De annyira elhidegülten ír, ha ír. És régen egy nap 100 smst is írt, most meg esetleg napi 1-2. Ezért is merült fel a kérdésem.

2012. dec. 25. 11:10
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha állandóan rajtad lógna, akkor már "nem lenne izgalmas", megunnád és keresnél egy másik rossz fiút.
2012. dec. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Udvarlás idején megjátszák magukat a fiúk és a lányok is. Az nem az igazi Ő. Gondolj arra, hogyha férj és feleség lennétek hol írna neked regényeket sms-be. És minek is?

És ez még nem azt jelenti, hogy nem szeret. A SZERETET NEM AZ SMS-EK MENNYISÉGÉBEN MÉRHETŐ... szerintem. Pedig én is nő vagyok.


Megkérdezhetem hány éves vagy?

2012. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy a #4-nél a pont.
2012. dec. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

27 vagyok, o 32.

És találkozást miért nem igazán kezdeményez?

2012. dec. 25. 11:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez....

Sosem ír..mintha nem is léteznék mikor nem talizunk vagy egy hétig

mikor meg igen úgy foglalkozik velem mint vmi hercegnővel.

2012. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy szeret nem?
2012. dec. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy szeret- e :(
2012. dec. 25. 13:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!