Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektem mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektem mennyire fontos, hogy mit szólnak a barátok, az utcán lévó emberek a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt elég duci, végülis nekem bejön, de félek mit fognak szólni az utcán az emberek, meg a barátok, család, hogy milyen duci barátnóje van már
2012. dec. 29. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, hogy nem jön be neked igazán. Nekem azért fontos mások véleménye is, de ha tetszik és szeretem, akkor nem érdekel, mit gondolnak az utcán, esetleg a család véleménye, de az utca emberéé a legkevésbé sem.
2012. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 fospuska ***** válasza:
hát te beteg vagy.:) ki a f.szt érdekel,hogy mit szólnak hozzá?
2012. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én lány vagyok.. de engem nem érdekel mások véleménye :)
2012. dec. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
semennyire.
2012. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát, én ha megismerkedek valakivel, és megtetszik, akkor nem ezen agyalok... Hanem, hogy alig várom, hogy bemutathassam a barátaimnak, milyen jó fej, milyen rendes, stb... Az én barátaim ilyesmi miatt biztos nem néznének le, elfogadnák a döntésem, és mint eddig mindig, igyekeznének összebarátkozni az illetővel :)

A család se ezek alapján szólná meg, hanem hogy milyen a végzettsége, munkája van-e, miféle, stb. A kinézetét meg csak olyan szinten figyelik, hogy legyen haja, minden foga megvan-e, testfestve van-e, piercing, stb, és azért ne nézzen ki egy utolsó vadparasztnak.

Az emberek az utcán meg az utolsó kategória, aminek érdekel a véleménye- azaz, egyáltalán nem érdekel, mások mit mondanak. Nagy részük csak irigykedik, hogy nekem legalább van valakim, szerintem.


Bár mostani barátomat azért irigyelhetik is tőlem :D De még ha csúnya is lenne, akkor is ugyanígy vélekednék... mert volt már nála rosszabbul kinéző barátom is, és akkor se érdekelt mások véleménye, főleg nem az egyszeri emberé, aki az utcán csak negyed másodpercre lát, és valószínűleg nem is tudatosul benne, hogy látott.

2012. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
SEMENNYIRE
2012. dec. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha normális barátaid vannak és családod, el fogják fogadni a döntésedet és nem fogják cikizni, vagy ilyesmi. Ha meg igen, világíts rá nyugodtan, hogy ők sem tökéletesek.. Vállald fel nyugodtan szerintem, nehogy már ezen múljon.
2012. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis fontos a külső, és a többi ember véleménye is. Ettől függetlenül nyilván nem jönnék össze egy olyan sráccal, aki objektíven nézve is ki tök jól néz ki, de közben meg egy nagy bunker és ostoba. (20L)
2012. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!