Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan vígasztalódtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vígasztalódtok szerelmi bánat esetén?

Figyelt kérdés
Ha nagyon szerelmes voltál...de ő nem ugyanazt érezte.
2012. dec. 29. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs ilyen, én nem akarok 10+ -os szépségű emberrel összejönni hanem keresek a saját szintemen.
2012. dec. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs olyan, hogy szerelmi bánat.

Az érzelmeim ilyen formája halott.

De egyben pszihopata is vagyok szoval ezzel ne törödj. :)

2012. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez butaság "saját kategórián" belül is lehet olyan hogy valakik nem találnak egymásra. egyébként a barátok és egy jó hobbi könnyen el tudja vonni az ember figyelmét erről!
2012. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fospuska ***** válasza:
100%

erre pár éve nincs gondom,de mikor volt:

első este fogok egy nagy flaska alkoholt és megszüntetem létezni. aztán k.rvára másnaposan kitalálom,hova utazzak el egy hétre,hogy magamban lehessek és senki ne cseszegessen a sajnálkozásával. ha megvan,kocsiba ülök és meg sem állok odáig. mire hazaértem, kicsit más lett a világnézet. nem nagyon,csak annyira,hogy ne szakadjak magamba.

2012. dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben szomorú számokat hallgatok, megnézek valami zs kategóriás filmet/sorozatot. Elzárkózom a külvilágtól, picit elmerülök az önsajnálatban, utána meg próbálom minél jobban lekötni a figyelmem barátokkal, hobbik űzésével.
2012. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mint Bridget Jones-ajánlom szíves figyelmedbe, meg Daniel Cleaver tipusú figurát, bánat esetén:DD
2012. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Elsőnek: saját szintemen volt:)

Fospuska....lehet ezt fogom csinálni xD

2012. dec. 29. 13:06
 8/9 fospuska ***** válasza:
heteske, nekem mindig bevált. mondjuk nyáron jobb volt,mert több volt a lehetőség,de nápolyba pl. csak 20 rongy most a repjegy, szállás meg 150 euro egy hétre. plusz meleg van és sok a szép csaj. simán megéri.:)
2012. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem először nagyon rossz volt. Amikor már harmadik hónapja is egyfolytában rágondoltam akkor elegem lett. Ittam buliztam betéptem barátokkal. A buliban jött egy helyes simizős pasi, megkérdezte reggel 5 körül hogy akkor menjünk?

Mondtam igen....

Ott aludtam nála vele. Másnap estig rengeteget szeretkeztünk, meg összebújva aludtunk. Annyit még sose szeretkeztem, úgyhogy mire haza értem... elhalványult annyira az arca hogy már nem nézegetem folyton a facebookon...

2012. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!