Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok még szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok még szerelmes a volt barátnőmbe? Hogyan felejthetném már el?

Figyelt kérdés

Nem ez volt a leghosszabb párkapcsolatom de mégis úgy érzem hogy eddig ez a legfájdalmasabb szakítás, eddig.

10 hónapig voltunk csak együtt, előtte volt egy hosszabb kapcsolatom, de ott nem volt ekkora szerelmi csalódásom, mint most.

A mostani valahogy olyan furcsa már lassan 2 hónapja hogy szakítottunk, de úgy érzem hogy még mindig szeretem, és mindenáron azon vagyok hogy visszakaphassam. Belementem volna egy új kapcsolatba de egyszerűen nem ment, meg is mondtam a lánynak hogy ez nekem nem megy és nem akartam hogy csak szenvedés legyen ez az egész, meg is értette nem volt semmi probléma.

Már szívem szerint tovább lépnék, de egyszerűen nem tudom az exemet kiverni a fejemből. Nem vagyok már középiskolás kamasz, 23 éves vagyok, dolgozok, mellette heti 2 szer tanfolyamra járok, van elfoglaltságom, de nem tudom a gondolataimat teljesen elterelni ez a baj.

A barátaim többször észrevették már hogy nem vagyok már az a legbeszédesebb mint régebben, legtöbbször csak csendben ülök, hallgatom őket, vagy el agyalok valamin és ennyi. Nem tudom már hogy mihez kezdjek, mivel kössem le magam.



2012. dec. 5. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:
bármivel, csak foglald el magad. túlóra, kondi, járj többet a haverokkal
2012. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Gyere velem csajozni! :D
2012. dec. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de én az első bnőmön két évbe telt túltennem magamat.
2012. dec. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 tatws válasza:

2 hónap alatt nem biztos, hogy "kitisztul" az emberből egy mély nyomot hagyó kapcsolat, szóval szerintem ne aggódj azon, hogy miért nem múlik már. Nem is biztos, hogy el kéne hessegetni a gondolataidat a folyamatos elfoglaltságokkal, mert ahogy mondod, van mit csinálnod.

Ha jegeled az egész párkapcsolatosdit magadban és a saját egyéni fejlődésedre figyelsz, lehet, hogy többre jutsz. Egy fontos kapcsolat és annak a véget érte megváltoztat, idővel jobb lesz :) Attól függetlenül, hogy lesz új barátnőd vagy nem.

2012. dec. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
miért nem akarsz kibékülni?
2012. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is voltam már így. Nekem 1 évbe telt mire túltettem magam egy hasonló szakítás után, nagyon nehéz volt, fél évig rám sem lehetett ismerni, annyira lenyúzott voltam. Persze volt közbe egy másik kapcsolatom is mert egy lány elcsábított engem pedig egyáltalán nem voltam belé szerelmes, csak akkor amikor összejöttünk, de az sem tartott sokáig, csak fellángolás volt.

Tudom milyen ez, nekem ami be vállt az az volt hogy felvettem vele újra a kapcsolatot pedig volt már barátja, de elhívtam még őt egy utolsó találkozóra, és mindent elmondtam neki amit még iránta éreztem, mindent megbeszéltünk, és ez nekem így volt a legkönnyebb. Mert így végre elmondhattam neki mindent amit érzek és ezzel olyan érzés támadt fel bennem mintha kiölték volna belőlem, és utána már sokkal jobban éreztem magam lelkileg napról napra jobb lett minden.

Szóval próbáld meg hogy beszélj vele egy kicsit a gondolataidról, hátha ő lelkileg kicsit helyrerak, tisztázzatok mindent hogy miért szakítottatok, lehet így fogod megérteni azt hogy mi volt az oka, és lehet könnyebb lesz így neked.

2012. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hogy miért nem akarok kibékülni? Azért mert ő szakított velem, próbáltam már nem egyszer nem, kétszer, de mindig lekoptat, semmi esélyem nincs nála, megmondta nekem hogy felejtsem már el őt végre, de sajnos nem megy.

Utolsó: Elég jót írtál nekem ment is a zöld kéz, de mint ahogy már leírtam, sajnos nem tudom vele felvenni a kapcsolatot hogy legalább beszéljük meg, sajnos a szakításunk elég hirtelen jött, nagyon nem is tudtuk átbeszélni, csak leültünk megmondta hogy vége és dióhéjban ennyi volt.

2012. dec. 6. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
velem is ez van. innen már csak a talpraállás segíthet. én próbálom kitörölni az emlékezetemből, legszívesebben amnéziás lennék (van is egy ilyen film, sajna nem tudom a címét) szóval én tudatosan figyelek arra, hogy ne rá gondoljak, ha meg rá gondolok dühöt érzek, hogy elhagyott, nem önsajnálatot. ha nem kell egy rendes szép nő, az ő baja.
2012. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!