Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú, de ő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú, de ő nem tudja? Hogyan tudhatnám a srác tuttára adni, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés

Még soha nem tetszet senki. Nem is volt még barátom 16/l tehát így nehéz mert nincs tapasztalatom...

De már mondhatni jó 3 hete csak rá gondolok.

Az igazat megmondván véletlenül láttam, pillantottam meg a munkahelyén, de nem olyan idős 20 éves :)

Megkerestem fbn két hétig csak a fotojat neztem... nem nagy fbs a fiú... de bejöltem még akkor, mikor legelöszőr megláttam

de addig vártam ,hogy jelöjön vissza. Utánna rájöttem, hogy 3 havonta lép fel fbre... írni nem mertem neki üzenetet, az ismerős fe lkérést töröltem. Másnap elhatároztam, hogy megkeresem

elis mentem a munkahelyére, de megláttam ...fura görcsös

érzés tört rám, és messziről figyelgettem... de nem vett észre....

ez egy délelőt folyamán történt egyébként , én figyeltem néztem

a fiút, legalább 30x-or elmentem ,ahol ő volt...egyik barátommal voltamnem magamba ő, tiszta idegbeteg volt már , hogy oly sokszor elmentem feléje. A barátom, azt mondta nekem mert akk éppen evett hogy észrevet minket , és még azt mondta, hogy a srác mosolygot...én az nap délelőt , ezt nem akartam elhinni neki... mert miútán sokadjáraelmentem 3 nagyon szép lány vitt neki teát, és dumált velük

Ekkor nagyon féltékeny lettem , és rosszul éreztem és

egyben szégyeltem magam, mert olyan sokszor feléje mentem.

Úgy döntöttem.....elfelejtem vhogy és kiverem a fejemből.

De még ez nap délután felmentem a plazaba shoopingolni....és ahogy beléptem a plaza küszöbén velem szembe volt egy kávézó :) és pont ott ült az fiú, bent középen tehát , alapból szembe néztem vele. Mikor ó meglátott engem felállt a székről és rámnézett , majd vissza leült a hfelyére. Én szégyeltem magam akkor is és direkt nem mentem ő fele...a bátyámmal voltam, és ketté váltunk a plazba mikor más

menni akartam, kerestem a bátyámat , hogy menjünk ...

de nem találtam felhívtam, telefonon és mondta h kávézik elfogyassza és utánna mehetünk , azt mondta menjek oda hozzá

de én nem akartam mert tudtam, hogy ül majd bent a fiú

Muszáj voltam be menni... Bementem nagy nehezen a bátyám

a kávézó legvégén volt, a fiú középen ,amint beléptem a fiú nagyon

komolyan tetől talpig végig nézett... és egyszerre mosolyogva mondtuk hogy szia mindketten :):):) mikor mentünk

kifele a bátyámmal előre ő köszönt el tőlünk .. és akkor is

megnézett de akkor mégkomolyabb volt... és mikor kimentem...láttam a tükörből , hogy nevetett!! :):):) Na ennyi! Sztetek ilyenkor

mivan? Van esélyem? Hogy mutassam ki hogy tetszik? Ha legközelebb megyek a munkahelyére, mert sokat járok oda... mit tegyek? Mit mondjak neki? Szerintetek.szólitsam le??? Mit kell ezután tegyek

?? Mi legyen, mit csinájak hogy összejöjjek vele?? És fiú

sokkal jobban tetszik mint eddig'?! (bocsi hibákért)


2012. nov. 26. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd el randira.
2012. nov. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De azt a fiúnak kell... meg szüliem nem szólnak az ilyenekbe,

de nagyon kötve vagyok hozzájuk. És ha elis hívnám...hova? Mit hogyan mondjam, jó ötlet ez? És ha nemet mond? Mert nem kizárt hogy azt nem mondaná... :) ??

2012. nov. 26. 20:26
 3/6 anonim ***** válasza:

A fiúnak kell, de nem fogja megtenni, mert fél! :)


Én szívesen elhívnálak randizni! ;)

Persze előtte beszélgethetnénk... :)

Írj privit! :D


20f

2012. nov. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Baromság, hogy a fiúnak kell. A lány is ugyanúgy elhívhat randizni bárkit.
2012. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de miért ezek szerint bejövök neki vagy mi! ? :):)
2012. nov. 27. 23:35
 6/6 anonim válasza:
Figyu,ha egy kemény sexi ügyes csaj vagy,a fiu meg legalább köszön,néha megkérdi hogy vagy tehát lealább szoba all veled akkor kösd fel a gatyád elj elé,mond el,adj neki egy csokot, hidd el nem harapja le a fejedet,ha igazan szereted a tobi jon magatol
2012. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!