Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet az hogy az apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az hogy az apám nem akar elengedni barátomékhoz hétvégente? Aztmondja h nem szereti ha én járkálok hozzájuk, de ez elég sablonszövegnek tünik nekem, meg jöjjön el ö. kb 20 kmre lakunk egymástol (17,23)

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
jöjjön a pasi .. Én pl mennék.. :P :)
2012. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
barátom csak hétközbe jön, mert akkor tanulnom kell és ne menjen el idöm buszozgatásssal :)
2012. márc. 24. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
hát ez mégsem rossz szerintem...mármint nekem pl olyan antiszoc volt, h hozzánk senki nem mehetett azt buszozgathattam folyton én.
2012. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem tudom hany eves vagy de biztonsagosabb ha a srac utazik.
2012. márc. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdésben a 17-23 az évkorra vonatkozik kedves előttem szóló!:) Vagy tévednék kérdező? Egyébként Apukádnak gondolom a "régi szokás" van még a fejében,hogy hát a férfi udvarol kisanyám!:D Aztán lehet,hogy igaza is van...meg hát félt,hogy nem tudja mit csinálaz...próbálj meg kompromisszumot kötni (egyik hvége itt másik ott) és szerintem ha el akarsz menni hozzájuk hétvégére,akkor spécizd fel,hogy alkalom van vagy meghívtak valamire és azért mész...(ezt nem feltétlenül kell kitalálni hanem amilyen valós programot terveztek,azt adod elő ilyen formában).
2012. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!