Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak egy több éves kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak egy több éves kapcsolatban a megszokás miatt, vagy válasszam az újat? Ti mi alapján döntenétek?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
nos, én ugyanígy voltam. megszokásból voltam együtt egy fiúval, akiről akkor még nemtudtam h megszokásból vagyok vele:D majd jött egy új, és észrevettem, h te jó ég, miért is vagyok én azzal a fiúval, hát ez nem szerelem, de még csak szeretet sem, eccerűen csak megszokás, és 20 évesen nemezt érdemlem :D és nemilyennek kéne lennie egy kapcsolatnak. ígyhát gyoprsan váltottam :D és nagyonjól döntöttem.
2009. aug. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Megszokásból szerintem ne maradj valakivel, sokkal tisztább, ha adsz esélyt magadnak és neki is a boldogságra. Talán másban megtaláljátok az igazit.
2009. aug. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincsenek gyerekek, akkor hajrá....
2009. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha fiatal vagy akkor ne legyél savanyú uborka, mindegy ki mit gondol. Mi lesz akkor később?
2009. aug. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
22 vagyok! szóval mindenki az újat választaná?
2009. aug. 25. 17:43
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit érzel a párod iránt.Gondold át mennyire szereted még,szereted-e egyáltalán,boldog vagy-e mellette és hogy,ilyenek kellene-e lenni egy igazán jó kapcsolatotoknak,vagy lehet ennél jobb is?!Amúgy megszokásból semmi értelme együtt maradni valakivel,az már nem az igazi.És egy idő után úgyis rájössz,hogy semmi értelme a dolognak,és véget vetsz a kapcsolatnak.Tudom,először nehéz lesz,hisz évekig megszoktad,hogy melletted van,de aztán rájössz úgyis,hogy jól döntöttél.És így esélyt adsz arra,hogy megtaláld az igazit.Most ért nekem is végett egy hosszabb kapcsolatom,én is csak megszokásból voltam a párom mellett,már nem voltam szerelmes.Sokáig húztam a dolgot,de végül kimondtam,hogy legyen vége,mert így nem vagyunk boldogok.És örülök neki,hogy megtettem.
2009. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi:) szeretem de nem szerelemmel, hanem szeretettel... és a másik fiúval lehetne egy újabb szerelem, úgy érzem.
2009. aug. 25. 18:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is így voltam kb. 1 éve, amikor is 6 éve tartó kapcsolatom mellett megismerkedtem a neten egy újjal, aki ráébresztett arra, hogy csak megszokásból vagyok vele 6 éve. Aztán én is váltottam, és már csaknem 1 éve együtt vagyunk.

2009. aug. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
és mi vett rá hogy így döntsetek? mármint mi kellett ahhoz hogy a végleges döntést meghozzátok??
2009. aug. 25. 18:26
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

18.22-es vagyok!

Hát én belegondoltam, hogy az utóbbi időben milyen is volt a kapcsolatom az akkori párommal, mit kaptam tőle, és mik hiányoztak a kapcsolatunkból. Hát elég sok rossza kaptam tőle, de azért akardtak jó dolgok is. Meg az, hogy egyáltalán nem kedveskedett, nem bókolt, és ezek nagyon hiányoztak. Meg úgy egyáltalán nem tudtam neki azt mondani, hogy szeretlek. Mert már nem érzetem így. Kb. ennyi.

2009. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!