Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik egy állattal való...

Létezik egy állattal való kapcsolatban olyan, hogy megszokás?

Figyelt kérdés
Vicces a megfogalmazás de jobban nem tudom :D Rossz gazda vagyok ha azt érzem hogy létezik és a mi kapcsolatunkban is jelen van?
2011. febr. 1. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Megszokás - habituáció: a tanulás egy egyszerű formája, az ismert ingerek, melyeknek nincs érdemi következménye az állatból fokozatosan egyre kisebb, majd semmilyen reakciót nem vált ki.

Erre gondoltál?

2011. febr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy állattal kapcsolatban, hanem hogy állattal való kapcsolatban. Tehát hogy vagyok én meg az állat (bármilyen) és nekünk van egy kapcsolatunk, együtt éljük az életünk... -.-'
2011. febr. 1. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan hogy erre gondolsz-e, de mondjuk én is már megszoktam hogy a két kutyám velem van. Jó értelemben. Hiányoznának ha nem lennének, el se tudom nélkülük képzelni a napjaimat. :)
2011. febr. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

"Szerelmes" kapcsolatra gondolsz,vagy állat-ember kapcsolat?

Mert az első egy kicsit muris lenne.XD

2011. febr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszokásnak nevezném, inkább bizalomnak, már ha jól értettem, amit írtál. Amikor mindketten ismeritek a másikat annyira, hogy tudjátok, mikor mire számíthattok. Az csak jó a kutyának is, ha megbízhat benned, és elengedheti magát melletted, nem kell egyfolytában figyelnie, nem akarod-e bántani.
2011. febr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nem így értettem. :( Hanem úgy hogy már nem érzem folyton azt hogy mennyire imádom, sőt sokszor idegesítenek a dolgaik (ilyen butaság hogy csámcsog stb). Fáraszt az állandó aggódás (4 állat + haszonállatok mellett mindig van valami). És valami szokatlan helyzet kell ahhoz hogy megint érezzem mennyire imádom őket. Pedig tudom hogy szeretem őket, bármit megtennék értük, és sosem válnék meg tölük, de nem érzem mindig. Állatok között nőttem fel. 3 kutyám van, 1 macskám. 10 éve kaptam az első sajátot. Ne gondoljátok hogy elhanyagolom őket vagy valami csak már nem olyan izgalmas folyton mint volt. :/
2011. febr. 2. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!