Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem veszi tolakodásnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem veszi tolakodásnak ha felhívom?

Figyelt kérdés
Barátnőm nemsoká hazaér. 1 hónapja nem láttam. Úgy számoltam, hogy kettő-három óra fele kéne hazaérnie. Attól függ hogyan jön. Mondta, hogy megcsörget ha hazaért, de volt már rá példa, hogy elfelejtette. Ha negyed háromkor rácsörgök, az tolakodás?
2012. dec. 30. 01:47
 1/3 anonim ***** válasza:
írj SMS-t
2012. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz
2012. dec. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem szeretek sms-t írni, inkább akkor telefonálok, az ugyannyiban van, és legalább rögtön kapok rá választ.
2012. dec. 30. 01:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!