Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Akar tőlem még valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Akar tőlem még valamit?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsek, mert nagyon el vagyok keseredve. A párom akivel már több mint két éve járunk, azzal "szakított", hogy valami megváltozott.. Többet nem volt hajlandó mondani. Azóta voltunk együtt moziba, vacsorázni, vásárolni, stb. De egyiken sem értünk egymáshoz, se ölelés, se csók, se kézfogás, semmi! Szóba se jött a kapcsolatunk, de jól elvoltunk egymással.

Nekem nagyon rossz ez a helyzet, mert nem értem, hogyha szeret, akkor miért szakított, ha meg nem szeret, akkor miért keresi a társaságom?

Mit csináljak? Nem merek rákérdezni szemtől szemben.


2012. dec. 30. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
félre kúrt, van neki másik
2012. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

találkozzatok tovább, és próbálj közel kerülni hozzá... az én másfél éves kapcsolatomban is volt olyan, hogy nem éreztük túlzottan hogy jó a kapcsolat, de valamelyikünk mindig erőt vett magán, vidámságot sugárzott és ez átragadt a másikra és ölelésbe torkollott, ami nagyon megdobja ám az érzelmi egyensúlyt:)


a kibeszélés várasson magára, a lényeg, hogy ne légy levert, és érd el, hogy meg akarjön ölelni

ne hozd fel a dolgot addig, amíg ő nem akarja, vagy úgy érzed, stabillá vált a kapcsolatotok


és történjen így, vagy úgy, de semmiképp ne engedd világgá anélkül, hogy megmagyarázná a dolgot, mert ha úgy bántanak, hogy nem tudod miért, akkor az maradandó pszichés fájdalmat okozhat!!

2012. dec. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem merek közeledni hozzá :(
2012. dec. 30. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
nemed? ha pasi, akk csak sexre kellesz neki...
2012. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

azért két év után ismerned kell a rezdüléseit

meg azért belegondolva vagy hagyod veszni, vagy nem... ha nem hagyod, akkor ne félénkkedj


4. hülyevagy


de amúgy 4. válaszát figyelembe véve, ha egyszercsak ő kezdene nagyon közeledni, ne engedj neki, amíg nem alakul ki újra egy kiegyensúlyozott kapcsolat


meg menjetek el fürdőbe, ázzatok ott egész nap.. jót tesz a léleknek:) a széchenyit ajánlom, pláne ha -10 fok lesz.D

2012. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!