Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már 5 hónapja ismerkedem...de nem túl rég lett vége egy olyan kapcsolatának ahol ő nagyon keveset kapott és Neki kellett megtenni mindent a kapcsolatért és belefáradt ebbe így már haramdszor de elvileg végleg szakítottak.Nagyon zárkózott lányról van szó és befordulós viszont a pár hónap alatt mialatt megismertem rájöttem,hogy csak nagyon sérült és nem akar megint csalódni....hiába udvarolok Neki :( A minap azt mondta,hogy ilyen kedves,odaadó és figyelmes még sosem volt vele senki és ez neki(jó értelemben) furcsa és nehezen tudja megszokni.

Ilyen 2-3 havonta 1-2 napra eszébe jut a volt barátja és tökre befordul meg depizik és nem tudok csinálni semmit.


Kérdés az,hogy bár ad jeleket és megmondta hogy nagyon szeret velem beszélgetni és jó velem...de az érzéseiről sosem beszél pedig látom rajta,hogy érez valamit de nem meri kimutatni :(

Elbizonytalanít.....


Ha valakit érdekel akkor bak a horoszkópja bár ebben nem hiszek.Csak NŐK válaszát várom! :))

Köszi!



2012. dec. 17. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem
2012. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Én nem? ***** válasza:
Sok sikert :)
2012. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat szeretnék magyarázattal...az hogy nem az nem elég...miért nem? :)
2012. dec. 17. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!