Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom szakitani akart mert szerinte tul szep vagyok. Es fel a hazassagtol is, mert majd jon a Nagy O. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1 ev 7ho.ja jarunk. 20ak vagyunk. Nagyon zarkozott, soha nem tudom mit gondol, s az este elmondta, h fel h par ev mulva tul komoly lesz a kapcsolatunk, s nem hulyithet h elvesz felesegul, foleg ha nem fog. Mert mi van ha megismerkedek egy NAGY O -vel. Mert tul szep vagyok, s akarmilyen pasim lehetne.S o nem erzi elegferfinek magat, s utalja ha csak ram is nez az utcan egy ferfi.

Mondtam 1000szer h nekem o az egyetlen, s ot szeretem...Mondtam h en is pont ettol felek, mert fiatalok is vagyunk, s h hagyjuk h alakuljanak ki magatol a dolgok.

Kerdeztem h meg kiakarja szorakozni magat csajokkal,s azt mondta h igen. S mikor rakerdeztem mondta h csak azert mondta mert nagyon merges volt.(szokott mergebe mondani olyansmit amivel tudja h megbant..)

Aztan kibekultunk, es jol vagyunk.

De ezekszerint szeretne engem elvenni csak fel a hazassagtol s ettol?


2008. máj. 30. 07:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Másfél évig voltam egy ilyen sráccal aki sírt nekem mindig hogy én túl szép vagyok hozzá, és hogy hiába tervezgetjük a házasságot én úgyis ott fogom hagyni egy másik miatt. Hát ott hagytam mert elegem lett ebből a papucsságból, az ellenőrizgetésekből, féltékenykedésekből. Megkeserítette az életem. És elegem lett abból hogy mindig én ápolom a pasim lelkét, holott neki kéne a férfiasnak, a határozottnak, a keménynek lennie, erre meg én vigasztalgatom éjjel nappal. Fújjj, én kapásból rosszul vagyok az ilyen papucs pasiktól. Most lehet hogy a tiéd nem ilyen, én nem a te párodra írom ezeket, ez csak az én tapasztalatom. De ennek nem lesz jó vége. Te nem unod már hogy állandóan azt kell szajkóznod hogy de téged szeretlek és nem kell más, és nem csallak meg, nem foglak egyhagyni... na...
2008. máj. 30. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Igen, ez tényleg olyan önbeteljesítő jóslatnak tűnik. Addig mondogatja, amíg megunod és tényleg lelépsz.

Lehet hogy 20 évesen tényleg nem kell még házasságról beszélni,de tisztázzátok, hogy mit vártok egymástól. Sajnos ismerek olyat, akinek az esküvő után jutott eszébe hogy "kitombolja" magát.

Van még időtök, biztos hogy ő is másképp látja majd pár év múlva a dolgokat, és megkéri a kezed!

2008. máj. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem mondja soha, csak igy ritkan ha rakerdezek.amugy nem mutatja ki h feltene, v zavarna az ilyensmi.

en vagyok az elso baratnoje akibe igazan szerelmes...es azt hiszem fel is az erzelemtol...lehet ennek meg jo vege?

2008. máj. 30. 14:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez lehet hogy csak egy kifogás, és valójában nem emiatt akar szakítani.
2008. jún. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!