Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a srác aki tetszik foglalt, de látom rajta, h ő is máshogy néz rám, vonzódik hozzám?

Figyelt kérdés

na szóval 17 vagyok, Ő 18. kilencedikes korom óta ismerem és azóta úgy érzem mintha szerelmes lennék, nagyon jól el tudunk beszélgetni és közeli barátsága vagyunk.

Eleinte bátortalan voltam és nem mutattam ki mit érzek, aztán egyszer megkért, h pusziljam meg (vmiért cserébe) én megtettem, úsztam a boldogságtól, titkon azt hittem ő is viszonozza. Aztán másnap láttam, h összejött egy lánnyal, akivel azóta (majdnem 1 éve) együtt vannak, nem akarok belerondítani a kapcsolatába. Nekem azóta mióta Ő tetszik nincs pasim.


(Néha fantáziálgatok róla, h lefekszünk egymással)


az elmúlt hónapokban így megpróbáltam elfelejteni és nem találkozni vele annyit, de nem megy. MIT TEGYEK?



2012. dec. 7. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem tök jó, hogy nem akarod a kapcsolatukat tönkretenni! ( a csaja nem ártott Neked soha!) Én nem értek egyet a szerelemben, háborúban mindent szabad hozzáállással. Ti barátok vagytok most? Találkoztok ketten rendszeresen? Ha igen, talán könnyíthetnél magadon, ha elmondanád neki, hogy ez van, nem szerelmi vallomásként, csak felvázolni a helyzetet, mert ez így kínzás Neked én ebben nem maradnék így benne. Hiszek abban, ha tényleg úgy kell lennie együtt lesztek, ha nem találsz valaki sokkal jobbat. A távolság segítene elfelejteni, objektívebben látni a helyzetet. Több leszel azáltal ha nem teszel tönkre egy kapcsolatot, nem kevesebb.
2012. dec. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán akarod, akkor menni fog, hogy elfelejtsd. Hiszen 1 éve van egy lánnyal, hagyjad békén, és igy te sem szenvedsz.Keressél te is barátot.
2012. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos minden nap találkozunk, mert egy helyen lakunk és közös a sulink, nem vagyunk osztálytársak de akkor is. Eddig ugye kerültem, de ő kezdeményezte, h találkozzunk újra.


Félek ha elmondom neki akkor a barátságnak is annyi..tudom ez hülyeség de facebookon bökködjük egymást...

2012. dec. 7. 19:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, mert nyilvánvalóan nem kellesz neki.
2012. dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Nagy valószínűséggel ő is tudja, hogy nem csak barátságot szeretnél. Szerintem nem lenne meglepve ha elmondanád mi van. És így meg tudnád indokolni miért szeretnél távolabb kerülni tőle. Nem lenne sértődés, félreértés. Ez nem barátság, egy párkapcsolatban lehetnek barátok is az emberek, de így ez egy kiegyenlítetlen kapcsolat. Én nem kínoznám magam.
2012. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rég rossz ha már megfordul a fejedben, hogy mit tegyél... nagy büdös semmit, hagyd őket békén
2017. jún. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!