Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tűrjem el magam mellett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tűrjem el magam mellett, mikor otthagyott a volt legjobb barátomért?

Figyelt kérdés
Lényegében majd' egy évet jártam a barátnőmmel, voltak kisebb-nagyobb viták. Én iskolakezdéskor ismertem meg, akkor kezdett rám nyomulni, ő kezdeményezett. Volt külföldi barátja, akit velem csalt, de ő nem tudott vele szakítani, végül szakított a pasija. Bemutattam a családomnak, a haverjaim többségének. Mialatt jártunk, mindig az egyik haverommal volt, ha nem volt velem. Nagyon "összemelegedtek", szerencsére a haverom más faluból származott (az én szülőfalumból). Vele "csak" akkor találkozott, mikor elvittem magammal a szülőfalumba (gyakran látogatom a rokonaimat). Ezenkívül szigorú szüleim vannak, keveset lehettem vele gépen, így ideje volt a haverommal beszélni. Eleinte csak skype-oztak, később elkezdtem camozni. Ezért már nagyon dühös lettem (a csajom egy osztályba járt velem, szinte egész nap együtt voltunk, de ha nem, akkor a másikkal camozott). Pár hónap tűrés után elszakadt a cérna, és dühből szakítottam vele, úgy hittem már nem szeretem. Ő állítólag emiatt sokat szenvedett, ám egy hónapra rá, mikor bevallottam neki, hogy szeretem, sajnálom, stb., azt mondta hogy már kiszeretett belőlem. 2-3 hónapot harcoltam érte, volt mikor egyik nap állította, hogy talán visszajön, másnap hogy soha többé nem lesz velem. Őrületbe kergetett, de harcoltam érte. Eleinte mindenki biztatott, hogy harcoljak érte, viszont mikor azt mondták az osztálytársaim, hogy hagyjam, hagytam. Írtam neki egy levelet karácsony előtt, hogy én mindent megtettem, ő mégse akar, én megváltoztam miatta, képes lettem volna érte bármit feladni, ő mégse akart. Meglepte a levél tartalma, 3 napra rá, karácsony este, hogy elb**ssza a kedvem, kirakta a volt barátommal, hogy kapcsolatban állnak (nem tűrtem a közös képeiket, egyből letiltottam mindkettőt...). Egymáshoz járnak, együtt alszanak (a csaj nem a visszahúzódó típus, vagyis nem csak alszanak). Osztálytársnőm, amióta hivatalosan is járnak, nem találkoztam vele. Milyen benyomást keltsek? Hogy tűrjem el, hogy mellettem van, mégse az enyém? Az agyam már elfogadta hogy nem kell, a szívem viszont nem tudja... (nekem az első, én neki a második voltam). Mit tegyek, ha találkozok velük a szülőfalumban sétálni? Legyek vele kedves? (őszintén remélem, hogy szakít vele, és visszajön... drága neki az utazás is, mikor jártunk, feljött hozzám a lakásra szinte minden nap. megváltoztatott, a jobb értelemben, tehát tőlem csak jót fog látni suliban.) Mit tegyek? Higgyek benne, hogy esetleg szakít vele, ha engem kedvesnek lát? Mindig a szeme előtt leszek suliban... Nagyon sajnálom, hogy hosszú lett, egész történet fontos (ez rövídített).
2012. dec. 31. 01:19
1 2
 11/18 isshosenkin ***** válasza:

elmondom, ha velük foglalkozol, akkor velük foglalkozol...


ha nem veszel róluk tudomást, akkor nem veszel róluk tudomást..


szóval olyan nincs, hogy nem édekel, de azért féltékennyé akarod tenni..


minek?

2012. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 isshosenkin ***** válasza:
Ha valakiért harcolni kell, az már igencsak gáz és lúzer dolog...sőt...szánalmas.
2012. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
ahogy írtam, szeretem... Viszont ezt nem nagyon szeretném kimutatni (ha mások kérdeznék, akkor is csak annyit válaszolnék, hogy "nem szeretnék erről beszélni"). Egyszerűen legyek önmagam, legyek jobb, mint a másik? Idővel talán elkezd arról gondolkozni, hogy mi mindent vesztett? (engem érdekel, de csak ő, amúgy nem írtam volna a kérdést...)
2012. dec. 31. 01:52
 14/18 anonim ***** válasza:

hogy lenne már kedves,ha nyilvánosan akar megalázni téged.

vagy a megcsalás az mi ha nem megalázás,főleg ha a haveroddal teszi,duplán az.

2012. dec. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 isshosenkin ***** válasza:

bocs haver, de szerintem arra akérdésre a választ, hogy hogy tudod eltűrni n nem tudom megadni...mert én nem tűrném el, egy percig se ezt a megaláztatást...


de ha te beválalod....hát...lelked rajta...


de ez akárhogy is tűröd..megalázó lesz...de te tudod, mit és miért vállalsz be.

2012. dec. 31. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
igen, megaláznak, főleg hogy a legtöbb barátnője az osztályból melléáll, mivel ők csak az ő meséjét ismeri (miszerint én voltam túl féltékeny- ha nem szakítok vele, akkor nem jár most a másikkal- ezt valahogy nehéz elhinni, ez olyan... fenyegetésnek hangzik)... az osztálytársaim meg egyszerűen leszarják mi van a volt csajommal, legtöbbjük alapból nem látta rendesnek a "másikat"... nekem ezt tűrnöm kell, idővel megunja, vagy visszajön- nem veszekedhetek vele, vagy beszólogathatok, mert akkor még 2,5 évet így élnék, nyugodtan szeretnék tanulni (igen, veszekedik gyakran velem, ez is egy jel, hogy még érdeklem... és miután suliba megyek, másoktól is fog rólam kérdezősködni, mivel FB-n már lenyomozni nem tud a tiltás miatt)...
2012. dec. 31. 02:05
 17/18 isshosenkin ***** válasza:
hogyan tűrd? hmmm...szerezz vmi alibi barátnőt, és idegesítsd..
2012. dec. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

na erre én is gondoltam, de ez is két hatást fejthet ki:

1/ már nulla esélyem se lesz nála, persze mindenkinek majd azzal jön, hogy látszik, nem szerettem, mert mást találtam

2/ a szerencsésebb, hogy zavarni fogja, de még akkor is lehet, hogy elássa magában, hisz van másik pasija

2012. dec. 31. 02:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!