Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a srácnak akibe kezdek beleszeretni. Gyötör a bűntudat, megmondjam az igazat?

Figyelt kérdés

Nos, nem járunk a fiúval, ismerkedős fázisban vagyunk, sokat beszélünk, kezdek érezni iránta valamit.

Kitöltöttünk mindketten otthon egy IQ tesztet, és hazudtam az eredményemről, mert neki valamivel jobban sikerült. Nem lett kritikus eredményem, 108, és 118-at írtam neki. Szerintem sejti, hogy nem mondtam igazat.

Nagyon rosszul érzem magam emiatt, de félek, ha bevallom, hogy hazudtam, nem akar többé látni sem, mert az őszinteség komoly dolog ilyenkor, és ő is így vélekedik erről.


Mit tennétek a helyemben? Srácok, ti nagyon megharagudnátok a lányra?


20/L


2012. dec. 31. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hazugság miatt meg na de hogy egy ilyen baromság miatt hazudni? Hát ez nem normális dolog.
2012. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%

na, ez jó értelmetlen volt:D

de ha nem vitattátok sokáig a szám értékét, akkor mondhatod neki, hogy félreütöttél és nem vetted észre (elvégre az 1 és a 0 ott van egymás mellett)

2012. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 108 miatt nem,de amiatt igen,hogy azt hitte hazudnia kell.
2012. dec. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem venném nagyon komolyan a dolgot, hiszen nem egy fontos kérdésben füllentettél. Egy bocsánatkérés még aranyos is lehet.


23/F

2012. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
118 sem sok, nem vagy egy zseni kislány! Na de ez most mindegy
2012. dec. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ez tipikusan a jelentéktelen marhaság kategória. Egy amúgy abszolút nem hiteles, netes IQ-teszt eredményében hazudni... egyrészt én összességében tojnék rá, hogy egy ilyen teszten barátnőm mennyit érne el. Van jelentősége? Hogy 108 vagy 118? Nincs. Teljesen komolytalan dologban hazudtál. Ha velem lenne ilyen, legyintenék egyet, nem érdekelne, legfeljebb azért megkérném, hogy legközelebb mondjon igazat, még ha cikinek is érzi.

Másrészt igen, az őszinteség NAGYON fontos dolog. Meg a bizalom is. Valahol ez a bizalomhiány jele, hogy ezt nem mered elmondani. Ráadásul egy tök jelentéktelen dolog. Nem fogom megérteni, hogy mit kell ekkora felhajtást csinálni egy vacak netes IQ-tesztből. Ha nekem egy lány valami komoly dologban hazudna, bizony elgondolkoznék, hogy érdemes-e folytatni. De hogy kvázi egy játékban?


De azért sokszor ezt ne játszd el! Tök értelmetlen.

2012. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért kérjél tőle bocsánatot.
2012. dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg 20 évesen ez kicsit már túúúl gyerekes.
2012. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
30%

a pokol tűzén fogsz elégni amiért ezt tetted xD


én is hazudok hogy nem vagyok szűz mert maúgy lenéznének, szal szörnyűség

2012. dec. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Aki egy ilyen kérdést indít, az a világ legnagyobb hazug embere:) kb.
2012. dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!