Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom soha nem lep meg semmivel - ezt hogy közöljem vele, hogy ne tűnjek hisztisnek?

Figyelt kérdés

Fél ève vagyunk együtt, nagyon szerelmes vagyok belé, de ettől még vannak olyan dolgok, amik zavarnak. Èn majd' kinyalom a fenekét, ha hozzám jön, gyakran meglepem egy szuper vacsorával, ha tudom, hogy meló miatt nem látjuk egymást 3-4 napig, akkor e

néha inkább elbuszozok elé meglepetésnek, gyakran viszem neki a kedvenc csokiját vagy valamilyét csak úgy, szóval mindog igyelszem valamivel feldobni a napját...jólesik.

De ő soha egy szál virágot, csokit, semmit nem hozott nekem. Tudom, hogy nem ezen múlik a szerelem, de igenis jól esne egy kis figyelmesség néha, hogy tudjam, eszéve jutottam.


2012. dec. 31. 16:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nyugi, majd fog.. az én párom se vmi ajándékos:D
2012. dec. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki finoman, hogy neked is jól esne néha, ha kapnál tőle valami apróságot.
2012. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok de azért kárpótolnálak mással.
2012. dec. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
2012. dec. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Engem meg pont ezért b@sztak ki a 'cs@ba.... :D :D Milyen érdekes a világ. Akinek nem kell kapja, akinek kellene nem jut.... :D


35F

2012. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
biztos nem az volt a baj, h ajándékot adtál vkinek, utolsó:D
2012. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hatos: Magam se hittem el, de képzeld igen.. S nem hivalkodó ajándékot. Egyszerű figyelmesség volt karácsonyra, kb. 4 tétel, semmi extra, semmi morbid, semmi pajzánság. Csak Meglepetés volt. Nem jól sült el.

S repültem mint a győzelmi zászló. Ilyesmi is van. Nem kívánom senkinek az érzést.

2012. dec. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nem gondolod, h régóta tervezte? hacsak nem vmi "hogyan fogyjunk igy meg úgy"c. könyv volt, akkor nem tudom elképzelni.. de aki ilyesmiért szakit..... :(
2013. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok: Nem ilyen jellegű volt az ajándék. S bennem is ilyesmi fogalmazódott meg, hogy kellett már egy indok, s így neki egyszerűbb volt.

S akkor jönnek nők azzal, hogy legyél őszinte. :D :D Ugye?

2013. jan. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ennyire nehez odairni azt az e-betut az s-ele?:D:D
2013. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!