Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valyon tetszem még neki? Hogyan tudhatnám meg?

Figyelt kérdés
A nyáron egy 2 napos kiránduláson megismerkedtem egy fiuval aki 22 éves.Nagyon romantikus és kedves volt.Aztán osszejottunk de csak arra a két napra.Ö Kolozsváron jár egyetemre és igy nm is nagyon találkoztunk.Aztán egy házibulin megint találkoztunk.Egész ido alatt hozzám se szolt,aztán hajnalba kihivott beszélgetni,azt mondta,hogy:nagyon sajnálja hogya megbántott és neki tényleg tetszem meg minden csak sajnos tul messze van tollem és nm mukodne a dolog.Azon az estén megint összejöttünk.Aztán másnap mindenki ment a dolgára és nm láttuk egymást egészz mostanáig.Én ezalatt probáltam elfelejteni kissebb nagyobb sikerrel.Egy koncerten találkoztunk és egész végig néztük egymást.A koncert végén odajött boldog karácsonyt kivánt és ujra eltünt.Én pedig azota nm tudom kiverni a fejembol.nm tudom eldonteni h még tetszeme neki mert facebookon soha nm ir ram es fel se hiv pedig meg a nyaron elkérte a számom.
2012. dec. 31. 19:10
 1/10 A.Romanov ***** válasza:
Szomorú ez, de a távkapcsolatok nem működnek. Sajnos.
2012. dec. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
akkor ezért nm hiv?mert szerinte se müködnek a párkapcsolatok :(
2012. dec. 31. 19:27
 3/10 A.Romanov ***** válasza:
Egyik barátom nyári munkán Olaszországban 2 hónapig végig egy külföldi csajjal beszélgetett, mikor vége lett a munkának egyszer kiment hozzá, addig tök jól megvoltak, de azóta ellaposodott a viszonyuk, már nem is beszélgetnek. Valószínűleg a fiúnak is ugyan olyan rossz mint neked. Túl kell lenned rajta sajnos :(
2012. dec. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
*távkapcsolatok
2012. dec. 31. 19:34
 5/10 anonim ***** válasza:
ugyanugy tetszel neki,csak fél távkapcsolat és távolság nem lenne jo kapcsolatotoknak
2012. dec. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
azért nm élünk olyan távol egymástol ö is udvarhelyen született csal kolozsváron jár egyetemre.
2012. dec. 31. 19:49
 7/10 A kérdező kommentje:
De szerintem megerne egy probat vagyis ha megprobalnank es nm jonne oxe akkor legalabb tudnam h nm mukodott de igy egyfolytaba azon gondolkozok h mi lenne ha...stb
2013. jan. 1. 18:20
 8/10 anonim ***** válasza:
en ebbol csak azt tudom levonni hogy nem akar toled semmit..ha meglegalabb facebookon irna akkormeg lenne eselyed .tobb mint valoszinu hogy csak egyejszakas kaland volt...hagy beket nem erdemel meg ha igy banik veled...probald meg elfelejteni:)
2013. jan. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már lassan egy éve azt probálom.... :'(
2013. jan. 3. 15:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Keress mas pasit, meny bulizni szerelj mas pasit...hagyd a francba nm erdemel meg...
2013. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!