Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm (mint a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm (mint a legtöbb lány) szedi a szőrt a hónaljáról. Nekem meg szőrösen tetszene igazán, csupaszon nekem semleges. De nem akarom befolyásolni. Mit mondjak?

Figyelt kérdés

Ha azt mondom neki:

"Drágám, igazán gyönyörű vagy. Ha meghagynád a szőrt a hónaljadnál, még ennél is gyönyörűbb lennél, de hordd nyugodtan úgy, ahogy szeretnéd"

az korrekt?


Egy nőt megkérni úgyse lehet, hogy növessze meg, mert egészen egyszerűen nem fogja megtenni. És egyébként sem akarok uralkodni rajta. De hazudni nem akarok, viszont bántani sem.


Ja, előre szólok, eszébe ne jusson válaszolni, aki habzó szájjal acsarkodni kezd az ízlésem meg mindenféle vélt higiéniai dolgok ellen, kösz.


2012. szept. 12. 12:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
szerintem mondd nyugodtan, max nem csinálja meg
2012. szept. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Simán csak szólj neki.Mi is megbeszéltük a barátommal,hogy pl a fanszőrzet milyen hosszú legyen.Teljesen megfelel így mindkettőnknek.Mondjuk kérd meg,hogy ne borotválja olyan sűrűn.
2012. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Nézzétek, én egyáltalán nem is akarom megkérni, hogy növessze meg, ha ez neki így jó. Én csak nem akarom azt hazudni, hogy szerintem is így a legeslegjobb. Ennyi.
2012. szept. 12. 12:33
 4/28 anonim ***** válasza:

Régen természetes volt a szőrös hónalj, és nem csak a középkorban, hanem még a közelmúltban is. Bár az igényesebbek ritkították is, hogy azért a leengedett karjuk alól ne kandikáljon elő a szőrzet. Acsarogni biztos nem fogok tehát.

Mondd meg neki, hogy tetszenek a szőrös női hónaljak, így, egyszerűen.

2012. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Megértelek, mert nekem is jobban bejön, ha egy nő nem csupaszítgatja magát, de ő vszeg nem csak miattad teszi ezt, hanem a környezete miatt is (pl. ujjatlan nyári ruha stb.). Sztem megmondhatod neki az álláspontodat, de nem valószínű, hogy ezért letesz róla, de legalább nem feszélyezi majd, ha esetleg 1-2 napot csúszik vele.
2012. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát akkor annyit mondj neki, hogy neked így nem tetszik csupaszon!
2012. szept. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Nekem elég, ha nem rendez műsort az álláspontomért. És nem kezdi azt képzelni, hogy ő már nem is tetszik nekem. A lányok sokszor beszélnek virágnyelven és azt hiszik, a férfiak is - és emiatt lehet, hogy úgy fogja értelmezni a szavaim, hogy ő így nem is tetszik, csak nem mondom a szemébe.
2012. szept. 12. 12:46
 8/28 A kérdező kommentje:
6., bennem nem kelt ellenérzéseket csupaszon, nekem tökre semleges.
2012. szept. 12. 12:46
 9/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt így elmondhatod neki. Próbálom így nőként beleképzelni magam ebbe, de szerintem max nevetnék egyet, hogy fura vagy :D
2012. szept. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát az elég viszonylagos, ki a fura... "minden furcsa mindig, ami más"
2012. szept. 12. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!