Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nemzetiségű emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemzetiségű emberrel kellene járnom?

Figyelt kérdés

tegnap szilveszterkor találkoztam két cserediákkal nővérem házibuliján, de már nagyon nem emlékszem rájuk:$ meg akarom keresni őket, de ahogy most felkeltem nem tudom eldönteni, hogy melyikkel mi történt:S

Szval here is what happened: arra emlékszek, hogy a fekete pólój

n volt egy olyan zászló, amin fekete meg zöld színek voltak, és a bal oldalán egy háromszög volt. A bőre ilyen olajosabb volt és olyan, mint egy olaszé. Az lehet, hogy olyan zászlós póló volt rajta, mint ahonnan származik? Mert akkor meg tudnám keresni. A másik meg teljesen vörös volt, rajta meg ilyen piros téglalap volt kék vonalakkal. Ő nem annyira jött be, de ha meg tudnátok mondani, hogy ő milyen nemzetiségű lehetett, lehet őt is megtalálnám facebookon, és akkor ő is jó lenne. egyik délután végignézném az összes olyan embert facén, nem hiszem, h olyan sokan laknának ott :$:$ ××××××



2013. jan. 1. 12:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de ha ilyen zászlót látsz valakinél jobb ha kerülöd... (Mondjuk akiknél ilyen zászló van azokról messzire látszik a dolog :D)


[link]

2013. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az valószínűleg palesztin zászló volt.
2013. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te most komolyan járni akarsz ilyen vadidegen külföldiekkel akikről azt sem tudod mi a nevük, honnan jöttek, az egyik be sem jön igazán de azért megdugatnád magad bármelyikkel vagy mi? Mert nekem ez jön le?

Pááázzmeg

2013. jan. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!