Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy szakítani szeretnék vele, lehetőleg minél kiméletesebben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én már nem bízom magamban.

Annyi minden történt velem az elmúlt időszakban ( években ), hogy egyszerűen képtelen vagyok tovább élni.

Régebben még elmondtam, hogy mi a problémám, annyit értem el vele, hogy a párom szomorú lett, hogy nem tud nekem segíteni és elrontottam az ő kedvét is, én meg azt nem szeretném.

Nagyon rég óta gondolkodom az öngyilkosságon, többször próbáltam már - sikertelenül.

Nem tudom mikor érkezik el az életemben az a pillanat, amikor hirtelen véget vetek mindennek.

Megszeretném ettol kímélni őt. Tudom, hogy rettentő önző dolog lenne csak magamra gondolni ilyen téren, ezért szeretnék véget vetni ennek a kapcsolatnak.

Nagyon szeretem, azonban ez nem mindig elég, mostanaban egyre inkább nem.

Nem szeretném, hogy sose bocsásson meg nekem.

Azért akarom ezt tenni, mert szeretem, és jót szeretnék neki, megkímélni mindentől, ami esetleg lenne. :/

Valakinek valami ötlete? :/


2013. jan. 1. 15:24
 1/3 A.Romanov ***** válasza:
75%
inkább fordulj elmeorvoshoz
2013. jan. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki szakítani akar, az fog is, az nem fog ilyen ócska előadást nyujtani, meg magát sajnáltatni az "öngyilokkal"...


Ugyan.... Az az ember aki valóban gondolkozik ilyenen_az sosem írná le..

2013. jan. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél öngyilkos. Komolyan irom. Találd meg az életed értelmét. Kezd uj dolgokat csinálni - tanulni, dolgozni. Ha szakitani akarsz a pároddal, tedd meg. Ha akarsz menj más helyre, akár küldöldre, hagyj ott mindent, kezdj uj életet.

Mindig lehet változtatni. Az életben van egy csomó öröm, jó dolgok - ha szereted a párod, akkor menj el vele együtt valahova, szórakozni.


Mindenkivel történnek rossz dolgok, sok embernek összecsapnak a feje fölött a hullámok rossz időszakokban. De ezért nem kell lemondani mindenről.


Ha instabilnak érzed magad, fordulj pszichológushoz. Nekik ez a munkájuk, hogy segitsenek, és hidd el, van szakember aki segitene kilábalnod ebből.

2013. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!