Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy korkülönbség esetén, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbség esetén, mi vonz a párodban?

Figyelt kérdés

Annyi kérdésben/válaszban olvasom hogy 8-10 év, vagy még több korkülönbség van a pár tagjai közt. Én mindig arra gondolok a magam 28 évével, hogy nekem sem egy 18 éves pasi, sem egy közel 40-es nem kéne. Szerintem az már annyira más életszakasz...

De főleg azon vagyok fennakadva, hogy mondjuk az egyik 18 alatt a másik meg már korombeli mikor találkoznak.. Mi foghat meg egy felnőtt embert egy jóformán gyerekben? Hogy tud rá szexuális vonzalommal gondolni? Lehet én vagyok rosszul bekötve, de nem értem.

Nem akarok senkit sem provokálni, nem mondom, hogy egy rossz, csak nekem nem megy egyszerűen a fejembe. Aki ilyen helyzetben van/volt, az légyszi magyarázza el nekem.


2013. jan. 1. 17:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelem kortalan.. Most tudom hogy ez mások szerint hülye duma de vannak olyan lányok akik előbb érnek. Én, személy szerint nem tudnék mit kezdeni egy korombelivel.. 18 éves voltam amikor megismertem a férjem. Jóval idősebb nálam de tökéletesen megértjük egymást. Azon a szinten vagyok mint ő. Egy korombeli pedig sehol nincs.
2013. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
8%

Kislányt vonzza az idős pasi pénze, hogy drága ajándékokat kap, kocsival viszik a sejhaját.

A pasit meg az vonzza a kislányban, hogy nagyon könnyű megkapni, mert még kis butuska.


Abba egyik se gondol bele, hogy minden életkornak meg van a maga rendje. Arra gondolok pl., hogy hacsak a férfi épp nem váláson van túl, 30 évesen a kiscsaládjával kéne lennie, gyereket és feleséget ölelgetve. Ha ehelyett pipikre vadászik az nem normális és ezt igazán láthatná az a nagyon "érett" csajszi, aki szétteszi neki a lábait, mert ő aztán húde szerelmes. Ha meg nem csak meghúzza a csajszit, hanem még "bele is szeret", akkor végképp beteg az az ember... Undorodom az ilyenektől.

2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok és egy 22 éves lányismerősöm egy 51 évessel van együtt már 5 éve. Apakomplexusa van, mert az apja verte őt gyerekkorában és talált magának egy férfit, aki bepótolja a gondoskodó apaszerepet.
2013. jan. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

én 17 voltam a párom akkor 26...hogy mi fogott meg benne? az hogy nem a szexre hajtott, érdekelte a személyiségem és nem pedig az hogy mennyire van kint a mellem és hogy mennyire "szexi" magassarkúban a lábam, vele sokkal jobban megértettük egymást mint egy korombelivel, komolyabb érettebb volt (most is persze) a felfogása, nem arra hajtott hogy a sármjával megdöntsön és elhagyjon és még sorolhatnám...és boldogan kijelenthetem hogy 5,5 éve vagyunk együtt és minden a legnagyobb rendben...;)


N22

2013. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nyilván mindenki a saját nézőpontjából látja, de ne bántsunk senkit!! Köszi!!


Főleg a fiatalabb fél írt ide, engem nagyon érdekelne az idősebb véleménye is. Köszi!!

2013. jan. 1. 18:34
 6/14 anonim ***** válasza:
27 vagyok, a párom 19. 5 hónapja ismerjük egymást, 3 hónapja vagyunk együtt. Az fogott meg benne, hogy az eddigi pasijaimmal ellentétben odafigyel rám minden téren, érezteti, hogy szeret és tisztel, amit én nagyon hiányoltam az előző kapcsolataimban. Mindenről el tudunk beszélgetni, sok közös van bennünk. Egyáltalán nem érezni a 8 évet, boldogok vagyunk nagyon :)
2013. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Bratilla ***** válasza:

Tudom, hogy most már inkább az idősebbek véleménye érdekelne, de az előbb elhangzott itt valami, aminek szeretnék ellentmondani.

Én nem vagyok apakomplexusos, de mégis egy nálam 14 évvel idősebb férfi tetszik már évek óta. Nem azért, mert idősebb. Hanem, mert minden más szempontból tökéletes. És ne gondoljátok, hogy a pénze miatt. Nem nagyon van neki, elég szegény. Egyszerűen ő az, akivel jól érzem magam, és el tudnám képzelni vele az életemet. Nem mondom, hogy egy fiatalabb nem lehetne olyan kedves, intelligens, jóképű, de mit csináljak, ha pont ő tetszett meg. :) És az elsőnek igaza van, a szerelem tényleg kortalan.

Az idősebbek nézőpontját nem tudom, aki direkt fiatalabbakat keres, mert hogy őket könnyebben megkaphatja, az gerinctelen. Viszont vannak olyanok, akik tényleg megtalálják a lelki társukat egy fiatalabban. Meg a lányok 16-17-18 év körül már többnyire elég nőiesek, csinosak, simán elképzelhetőnek tartom, hogy nőként tekintsenek rájuk.

2013. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretek egy idősebb pasit... Miért kell általánosítani, hogy a "fiatal fruska a bácsi pénzére hajt." ? Ha azt mondom, nincs apakomplexusom, mert jóba vagyok apuval,meg a szerelmem nem dúsgazdag, akkor mit aggattok ránk?? hogy hülye kis ri.bancok vagyunk???
2013. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én 29/n, a barátom 24/f.Igazából az se zavarna,ha 18 lenne. Az tetszik benne,hogy szeret viccelődni,olyan gondtalan,szégyenlős,félénk,amikor hozzáérek.És vevő a játékokra.Amikor megyünk valahova,akkor is ott az izgalom,hogy mi történik.A személyisége tetszett meg,meg az,hogy milyen jól néz ki.

Ha nem adsz az emberek véleményére,csak a sajátodra,akkor szabad vagy.

2013. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék senkit sem megsérteni a válaszommal, de egyszerűen annyira szűk látókörűek az emberek. Miért furcsa,hogy nagy a korkülönbség? Régen ez volt a normális. Akkor régen is beteg volt az az idősebb férfi akihez hozzáadták a fiatal lány? Miért rögtön a pénz meg a kinézet a fontos? Szerintem ha megtalálják egymásban azt amit fontosnak tartanak a szerelemben akkor nem szabad ítélkezni. Különben is az ilyen párokra az vesse az első követ akinek semmi bűne. A szerelem nem bűn. Az idősebb férfi sem biztos,hogy a kaland kedvéért szeret bele egy fiatal lányba. Az ember jobb esetben megtalálja a másik felét és egyáltalán nem számít,hogy mennyivel idősebb. Megy az ítélkezés mindig de majd amikor az emberek ott lesznek ugyan abban a helyzetben akkor kell helytállni. Akkor is ezt fogják mondani,hogy csak a pénz miatt meg a kinézet miatt?:)
2013. jan. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!