Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első látásra szerelem, na de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első látásra szerelem, na de ilyen formában is?!

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején a történetemet, egészen 2010-ig kell visszamenni az időben. Abban az évben májusban voltam egy versenyen Budapesten, ahol találkoztam egy lánnyal, aki ott azonnal megtetszett nekem. Persze már akkor gondoltam jól, hogy ez az egész helyzet teljességgel reménytelen, szóval már akkor próbáltam nem is foglalkozni a gondolattal. (Nem elég hogy nem ismerjük egymást, még messze is lakunk a másiktól, több mint 100 km.) Most viszont, ne kérdezzétek hogyan, de mégis eszembe jutott a lány, és lassan már úgy érzem, nem bírom ki nélküle. Mindez majdnem 3 év után, egy szinte vadidegen lánnyal, értitek?! Ráadásul úgy, hogy volt már közben több másik lány is aki tetszett, fogalmam nincs, egyáltalán még hogyan emlékszem rá. A nevét tudom egyedül, de facebookon nincs fent, szóval még a kapcsolatot sem tudom felvenni vele. Szerintetek mégis mit csináljak most? Ilyenkor lenne jó egy alapos törlés ott az ember memóriájának legmélyebb szintjein, de komolyan! :/
2013. jan. 2. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Jobb szeretni valakit, akiről nem tudsz semmit és elérhetetlen számodra, mint valakit aki elérhető és tisztában vagy a tulajdonságaival, nem szereted azt a lányt, csak így bújsz ki az ismerkedés alól, hogy azt dumálod magadnak, hogy az ott jó volt és sexy meg minden, közbe nem is emlékszel rá. Remélem érted mire akarok kilyukadni :)
2013. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!