Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "jól érzem magam, boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"jól érzem magam, boldog vagyok. Melyik szituációban tudnád ezt érezni? Ha egyedül vagy kapcsolatban élsz? "

Figyelt kérdés
Nem rég lettem 3 év után szingli, és őszintén szólva, örülök, hogy megmenekültem egy rossz kapcsolatból, de nagyon furcsa ismét szinglinek lenni. Nagy reményeim voltak az utóbbi kapcsolatomnál, és csúnyán megaláztak. Ti mit gondoltok a szingli létről? Személy szerint inkább élek párkapcsolat nélkül, mint egy kapcsolatban állandó önmarcangolással és figyelem, törődés nélkül. A legfontosabb dolgaim megvannak (szerető, támogató család, igaz barátok...egy kis szőrös szürke perzsa macska:P) csak kicsit "csupasznak" és sebezhetőnek érzem most magam.
2013. jan. 2. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szinglinek lenni jobb, mint egy rossz kapcsolat. jó kapcsolat jobb, mint a szingliség. én így látom
2013. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
kinek hogy
2013. jan. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még sose volt nőm, így azt írom , hogy nővel jobb lenne, bár ne az a klasszikus értelemben vett párkapcsolat legyen, elég egy laza nyilt kapcsolat is,de már monoton a faszverés.
2013. jan. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
az elsővel értek egyet
2013. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem azt, aki inkább szenvedett egy rossz kapcsolatban, mert félt a magánytól. Pedig sokan vannak így.

Sőt, szakítás után kifejezetten jó néha szinglinek lenni. Persze csak egy bizonyos korig, mert ha már elfogytak a haverok, elég rossz egyedül. De nem sínylődnék valaki mellett, csak azért, hogy ne legyek egyedül.

2013. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, elvagyok most egyedül is, de szerintem párkapcsolatban jobb, HA az egy jó párkapcsolat.


Már csak azért is, mert akkor legalább van szex. Nekem elég jó kapcsolatom volt, nem voltam semmilyen értelemben korlátozva, bármikor, bármit, bárhogyan csinálhattam, így most, hogy szingli lettem komolyan csak annyi változott, hogy nincs szex, meg összebújás, szeretgetés, stb. :(


És ez így elég sz.r, mivel ezek az egyéjszakás sz.rok nem hiányoznak.


Szóval szerintem a párkapcsolatban én személy szerint boldogabb vagyok, de igazad van, nyilván nem abban, ami már halálra van ítélve.


21L

2013. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pretty_Fighter ***** válasza:
Én jobb szeretek szingli lenni,ha jó egy kapcsolat,ha rossz.:-)
2013. jan. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 7es apaca. Nezzetek el neki.
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Pretty_Fighter ***** válasza:
a 8as hülye.nézzétek el neki.
2013. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, nyílván kinek hogy. Én már egyáltalán nem akartam szingli lenni, de hát így alakult. Örülök is neki kicsit, de dühös is vagyok miatta. Amúgy nekem még sosem volt részem egy éjszakás kalandokban, de az kifejezetten tetszik, hogy szabadon flörtölhetek akárkivel. És tudom, hogy hülyeség, mert még csak 23 éves vagyok, de ott van bennem a félsz, hogy mi lesz, ha egyszerűen nem fogom megtalálni a másik felem és már nem lesznek barátaim, haverjaim sem, akik ráérnének velem is foglalkozni. Attól félek, hogy körülöttem mindenki megtalálja a boldogságot, én meg majd küzdök egy Carrey Bradshow-ként.
2013. jan. 3. 08:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!