Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális elhidegülés?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve problémáink vannak a szex terén. Illetve, szerinte ezt csak én fújom fel, neki megfelel. A gondok: sose kezdeményez szexet, ha szexelünk, alig-alig mozog közben, szinte én dugom őt, mintegy ajándéknak tekinti, ha szexelünk (mármint én kapom tőle...) Legutóbb egy pajkos kártyajáték kapcsán lepődtem meg, az volt a tét, hogy aki nyer, az orális szexet kap. Én nyertem, és elmismásolta az egészet, azt mondta, majd bepótolja, hát persze azt várhatom azóta is. Azt mondja, nincs senkije, és tegyük fel, elhiszem, de olyan, mintha már-már aszexuális lenne. Mit gondoltok? 30/N

2013. jan. 2. 21:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Tégy azt amit a kormánnyal kéne. Válts
2013. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Meddig lehet még téged alázni?
2013. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Érdekes lehet ahogy te dugod őt...


Szültél esetleg? Attól elmehet a kedve.

2013. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Közös gyerekeink vannak és kicsik. Egyébként már váltottam volna...
2013. jan. 2. 22:00
 5/24 A kérdező kommentje:
3-as, igen szültem, az első szülés után még minden oké volt, a 2. után is visszajött még a kedve, de az utóbbi egy évben volt olyan, hogy 3 hétig felém se szagolt.
2013. jan. 2. 22:02
 6/24 anonim válasza:

1 éve?

és még vele vagy?

szexen kivül vannak más gondok is?

2013. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy szülés után maradt rajtad "felesleg", vagy elhanyagoltad magad és azért?


"ha szexelünk, alig-alig mozog közben, szinte én dugom őt,"


Ezt meg, hogy kell értelmezni?


Milyen időközönként vagytok együtt?

2013. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Vannak más gondok is, mint tudjuk a szex hiánya/romlása mindig csak egy mutató. A többi problémánkat is leírom, úgyis épp ráérek :) nem bókol, nem akar közös programokra menni velem, nem beszélgetünk másról, csak családi, háztartási teendőkről, ha másról beszélgetnék, egy aha-ühüm-mel elintézi, tehát összességében nem bensőséges a kapcsolatunk. De a gyerekekkel jól bánik, velem is kedves, szépen beszél, csak olyan, mintha kötelességből lennénk együtt.
2013. jan. 2. 22:11
 9/24 A kérdező kommentje:

Maradt pár kiló, bár már nem sokáig, de "dugható" állapotban vagyok. :) 7 éve vagyunk együtt egyébként.

Az én dugom őt, hát ő van felül, akkor alig-alig mozog, én meg alulról mozgok ezerrel, hogy valami történjen. Hátulról csináljuk, akkor szinte egy helyben áll, én meg mozgok, lovagló az meg egyértelmű ugye. Na így már vizualizáltátok? :)

2013. jan. 2. 22:14
 10/24 A kérdező kommentje:
Maximum heti 1-szer tudom rávenni a szexre, de van, hogy 2 hét is eltelik. :(
2013. jan. 2. 22:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!