Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? Nem bírom már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Nem bírom már idegileg ezt az egészet, mi legyen?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 10 hónapja ismertem meg egy srácot, persze így futólag csak mert egy helyen dolgoztunk de más munkakörben. Aztán az élet úgy hozta hogy mindennap találkoztunk mert engem is áthelyeztek abba a munkakörbe amit ő végzett és amolyan társa lettem tehát együtt dolgoztunk.

Nem ez a lényeg igazából hanem az hogy így jobban összeismerkedtünk, beszélgettünk hülyéskedtünk. A srác nem volt az a közvetlen tipus olyan csöndes srác volt, nem nyomult meg semmi, de amikor egyre közelebb kerültünk egymáshoz elkezdett nyomulni és persze én is mert nekem bejött a stílusa még ha külsőleg nem is nézett ki úgy de nagyon bírom őt a mai napig is. Sokszor buliztunk együtt, sokat találkoztunk munkán kívül, is, elhívott randizni is. Jól ment minden és 3 hónappal ezelőtt össze is jöttünk elkezdtünk járni, nagyon szerettük egymást dúlt is a szerelem. Nem sokkal később kapott egy állásajánlatot egy másik munkahelyről ami innen jó 20km-re van Ő persze elfogadta mert álmai munkáját kínálták neki és ilyen fiatalon 22 évesen egyből ugrott a dologra szónélkül. Annyiból jó ez hogy a munkahelyen nincs meg a szerelem így jobb is de sajnos van ott egy másik srác akit másik műszakból helyeztek ide ő nagyon nyomul rám és már szerelmet is vallott bő 1 hónapja ismerjük egymást. Nekem nem jön be mert eléggé az a bunkó nagyképű stílusú de ha kettesben vagyunk nagyon rendes. Nem szeretem én ezt és nemet mondtam neki meg le is ráztam. De sajnos a barátommal december közepe óta nem nagyon beszélgettünk, karácsony másnapját töltöttük együtt meg a szilveszter előtti napot. De mivel ő szilveszterkor a régi haverjaihoz ment akik innen 200 km-re laknak így én nem mentem mert én is megígértem hogy a barátimmal leszek szilveszterkor. És sajnos azóta nem hívott szinte egyszer felhívtam de nem beszélgettünk túl sokat. pedig csak 2. a van. Ma egész nap kivan kapcsolva a telefonja, 8 óra körül mentem át hozzá de az anyja mondta hogy még nem ért haza mert elment valami ismerőséhez. Most 10 perce hívtam fel már otthon van de mondta hogy majd holnap beszéljünk, és már nem za a kedves srác aki folyton mondta hogy mennyire imád csak úgy köszönt el hogy puszi és már le is rakta nem is várta meg hogy én elköszönjek tőle rendesen. Nagyon hiányzik nekem, meg érzem hogy már kiábrándult belőlem. De én szeretem őt és mellette szeretnék lenni nagyon nagyon sokáig de nem tudom hogyan küzdjek érte hogy minden jó legyen. Szombaton szeretnék vele találkozni legalább egy délutánra hogy megbeszéljem vele a dolgokat de nem tudom mihez kezdjek most hogy akkor várjam meg amikor azt mondja hogy vége vagy mondjam el neki mit érzek és hogy ne erőltessük ezt ne húzzuk mert úgy kevésbé fáj nekem.

nem tudom mi legyen már teljesen kétségbe vagyok esve hogy végre 3-4 év után összejön egy olyan kapcsolat ami tényleg az igazinak tűnt meg tényleg másabb mint az elöző kapcsolataim voltak mert most először érzem azt hogy teljesen megbízhatok benne és teljes biztonságban vagyok mellette meg tudom hogy szeret, de sajnos már ez múlóban van és nagyon csalódott vagyok.

Bocsánat a hibákért, meg hogy hosszú lett.


2013. jan. 2. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, de még ma le kell feküdnöm. Majd holnap elolvasom.
2013. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon együtt érzek veled és bizony nem könnyű ez. Fiú lévén meg tudom neked viszont mondani, bár szívügyben nehéz tanácsot adni, hogy ez a viselkedés egy férfi részéről egyértelműen azt jelenti, hogy sajnos már nem szeret. Ugyanis ha valaki szeret, az érdeklődik a választotja iránt, mégha 3000 kilométer is választja őket el egymástól, talán pont éppen azért. A távolság éppenhogy még forróbbá szokta tenni a vágyakozást feltéve, hogy mindketten igazán szeretik egymást. A szeretet-szerelem (bár a kettőt bajos egymással összekeverni) igazi ellenlábasa nem a gyűlölet, hanem az érdektelenség. Egyszerű a képlet: ha nem érdeklődik irántad, nem szeret. Nincs több. Adj még egy kis időt az egésznek, de ha nem fog feléd érdeklődni, hagyd őt ott, mert csak feleslegesen fogod rágni magad egy olyasvalakiért, akinek eszébe sem jutsz.
2013. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!