Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Csak beképzelem az egészet?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akibe régóta bele vagyok zúgva. Csak sajnos másik városban lakik mint én, de így is nagyon közel állunk egymáshoz és remélem hogy egyszer összejövünk. A gond az, hogy a volt osztálytársa abban a boltban dolgozik, ahova ő is jár, és marhára féltékeny vagyok. Pláne hogy a barátnőm mesélte, hogy mikor vett egy kekszet, a srác azt mondta hogy azt direkt neki tette félre.

Ez utalhat valamire? Engem megesz a féltékenység, egyszerre rá is akarok kérdezni, meg nem is, mert nem akarom elijeszteni a barátnőmet. :((((


2012. nov. 20. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Utalhat bizony... most még csak keksz, később meg majd szex... :) Ha a barátnőd ezt elmesélte neked az 3 dolgot jelenthet:

1. Abszolút nem jelent neki a boltos csávó semmit épp ezért úgy beszél róla mintha egy receptről mesélne.

2. Féltékennyé akar tenni.

3. Meg akarja neked "mutatni", hogy ő a faluban a "kapós" néni, úgyhogy pedálozzál...

A távolság meg szerintem nem akadály. Valamikor réges régen az akkor barátnőm 20 km-re lakott tőlem. Hetente 3-5 alkalommal mentem ki hozzá, hol busszal hol pedig biciklivel. Igaz neki nem raktál félre a kekszet... :)

2012. nov. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mért nem jöttetek még össze? Ha sokáig vársz lecsapják a kezedről.
2012. nov. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem jelent neki semmit a csávó. A távolság nem gond, együtt szeretnénk majd lakni, csak nem tudom hogy barátokként gondolta-e vagy párként. Én az utóbbit szeretném :)
2012. nov. 20. 10:35
 4/8 anonim ***** válasza:

"Van egy barátnőm... és remélem hogy egyszer összejövünk"


Ez egy kicsit ellentmondásos.

2012. nov. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert még barátságból (legjobb) barátnő. Nem ellentmondásos, a nemét meg kell adnom valahogy ;)
2012. nov. 20. 10:45
 6/8 anonim ***** válasza:
a "remélem hogy egyszer összejövünk" szövegből soha nem lesz semmi, vagy összejöttök, vagy nem, nincs okyan h majd egyszer...
2012. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Abból amit leírtál nem világos, hogy most jártok-e együtt, vagy csak barátok vagytok. Ez lényegesen fontos. Ha ugyanis csak barátok vagytok, akkor normális, hogy ezt elmondta neked, mint egyikének a barátai közül. Ha azonban jártok együtt, akkor bizony ilyen történetekkel érzékenyen kell bánni, mert akár azt is jelentheti, hogy féltékennyé akar tenni, vagy esetleg már nem vagy neki olyan fontos.
2013. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lány barát és a barátnő két különböző dolog.

Lehet, hogy azért mesélte, mert jelezni akarta, hogy ha te továbbra is töketlenkedsz, akkor lesz más, aki elviszi.

2013. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!