Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ez a kérdés hozzátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez a kérdés hozzátok szól, van barátnőm már 4hónapja nagyon szeretem, csak az érdekel hogy ti is likeolgatjátok mindenkinek a képét és a megosztásait?

Figyelt kérdés
attól,hogy van barátotok és szeretitek ez nem jelent semmit,szóval attól még nem akartok azoktól a személyektől semmit,kinek mi a vélemény erről.
2013. jan. 3. 00:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemtom, nincs fb-m
2013. jan. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
teljesen normális, ha ismeri az illetőt akinek lájkolgatja a képeit, megosztásait. én is szoktam 16/L
2013. jan. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A lájk gomb nem szexuális felhívás....az csak tetszésnyilvánítás egyesek orrba szájba használják....
2013. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális. Én barátnőmet leszoktattam erről, mert zavart és amúgy is beteges dolog ez az egész fészbuk meg lájkolgatás. Van ennél az embernek ezer jobb dolga(márakinek).
2013. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még anyukám is lájkolgat:-)
2013. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Te azt várod, hogy rajtad kívül senki és semmi ne tetsszen neki már?
2013. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azt várom tőle, hogy ne a fészbukot nézegesse és lájkolgasson, hanem inkább elviszem őt állatkertbe vagy bárhova. Érdekes én nem vagyok rákattanva erre az egész beteges világra(: Azzal nincs semmi baj, ha kedvenc előadóját vagy egy zenét lájkol, mert arról kap, akkor friss híreket, de más fiúk képét ne lájkolgassa. Főleg ne vadidegenekét. Ez csak az én véleményem, nálunk így megy(: Amikor együtt vagyunk fel se lép facebookra, milyen lenne már az ha, előttem nézegetne más fiúkat meg lájkolgatná őket? Ugyanaz mintha egyedül tenné szóval ez totál beteges.. ilyenekbe nem gondoltok ti bele?:D
2013. jan. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a lájkolás egy olyan dolog, amit akkor csinálunk, ha valami tetszik. Szóval ha egy ismerős fiú tett fel magáról egy jó képet, azt igen, lájkolom, de ettől még nem akarok vele lefeküdni, csak tetszik a kép. A párom ugyanígy van ezzel, én se fogok kiakadni, ha egy lány ismerőse képét lájkolja, merthogy az pontosan annyit jelent, hogy tetszik a kép,semmi többet. Ha a lány tetszene neki annyira nagyon, akkor nyilván vele kezdett volna, nem velem :)
2013. jan. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Írta egy-kettő, hogy beteges, ha más fiúk képét lájkolgatja a lány. És az nem beteges, hogy Ti meg azt nézitek, hogy kit lájkolgat? Nem kicsit féltékenység ez? :P
2013. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!