Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy pasi akinek én eleinte tetszettem aztán én szerelmes lettem és számtalan butaságot csináltam, ami hamar kiábrándította. Hogy lehetnék vele újra jóban?

Figyelt kérdés
Ma már sok mindent máshogy csinálnék de ez most nem számít. A kommunkiáció köztünk pillanatnyilag nulla, de szeretném ha újra tudnánk (kizárólag)beszélgetni. Mégis hogy lehetne ezen változtatni? Kérlek segítsetek!!!
2008. máj. 30. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem is ez a problámám:(csak nekem a fiú már talált is vki mást...:(de ha olyan aranyos leszel vele mint amikor birt téged akkor elkezd majd a dolgon komolyan gondolkodni!télleg igy lesz...már volt nekem ien!nem minttha annyira tapasztalt lennék de senkinek sem érdeke hogy rosszban legyen valakivel ezért ha lépsz felé akkor ő sem fog elűzni!próbáld vele újra felvenni a akpcsolatot!de ne csinálj több hülyeséget!nekem sem kellene:(nekjem azt mondta a fiú hogy megváltoztam és igy már nem tudna szeretni pedig szerelmes volt belém....
2008. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hat a csoda meg a sok ido segithet ebben az esteben.

En is jartam igy. A szerelem nagy hulyet csinalt belolem. O turelmes volt sokaig en meg egy kis hulye agressziv picsa...kinottem. Kellett 6 ev...o megnosult elvett egy tolem joval idosebb not amin meg annak ellenere, hogy nekem is van parom es nagyon szerencses vagyok igy utaljara kicsit kiakadtam....

Szoval ne zaklasd. Hagyd elni. Tanulj a hulyesegeidbol es legkozelebb legy okoksabb.

2008. máj. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettőtöknek, bár 2 tökéletesen ellentétes komit írtatok így most ugyanott vagyok. Eszem ágában sincs zaklatni csak azért néha napján jó volna vele beszélgetni.
2008. máj. 30. 17:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy jo volna. De o nem akar veled beszelgetni. Igaz?

beszelni akarsz vele, mert szerelmes vagy es vagysz a tarsasagara. Ez normalis. Hagyj neki egy kicsi idot okesz?

2008. máj. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azért ha egy társaságban vagyunk mindig ő jön oda hozzám. Én már nem vagyok belé szerelmes, de lehet tényleg jobb lenne pihentetni még ezt a dolgot bár ez már egy éve így van. Azért köszi!!! Várok további válaszokat is.
2008. máj. 30. 17:28
 6/9 anonim ***** válasza:

Akkor meg lehet az elottem szolonak volt igaza. Be kellene neki bizonyitani, hogy valojaban, nem is vagy te olyan hulye mint amilyennek mutattad magad - nekem mar tul keso volt pl.

Lehet valoban mukodne, ha te, te magad lennel ujra - vagyis folyamatosan - . Lehet megggondolna magat. Csak adj neki teret es ne legy turelmetlen.

2008. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, még egy picit várok aztán megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot, persze nem túl erőltetetten.
2008. máj. 30. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak ugyesen! Remelem neked sikerulni fog! Ha en az enyemet elbaltaztam...anno.
2008. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi megint! Neked is sok boldogságot a pároddal.
2008. máj. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!