Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha megtudnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha megtudnátok, hogy egy csaj ráfog hajtani a párotokra?

Figyelt kérdés

Ma mondta az egyik munkatársam, hogy véletlenül meghallotta miközben a párom húga (nem beszélek vele), és a barátnője azt beszélték, hogy a barátnő ráhajt a páromra egy éjszaka.

A húg, és én nem kedveljük egymást, neki célja az, hogy szakítsunk, és ott "nyaral" náluk egy barátnője, aki amúgy is szereti mások pasiját.(ezt ő mondta, hogy attól csak jobb, ha pasinak van barátnője) Külön lakunk még, szóval sokmindent nem tudok csinálni, csak azt nem tudom, hogy mondjam-e el a páromnak, hogy mit terveltek ki?!

A munkatársam annyit hallott, amit a csaj mondott: "Éjszaka hazamegyünk, én beleszek rúgva, csak befekszek mellé, úgysem fog nekem ellenállni."

Félek, hogy mivan, ha tényleg nem?! Nem lehetek mellette, úgy sem tudnám meg.

Mit csinálnátok a helyemben? Tiszta ideg vagyok, legszívesebben már megtépném, hogy van pofája valakinek is ezzel szórakozni? Hogy mások pasijával d*gatja magát, és élvezi, hogy tönkretesz egy kapcsolatot???!


2009. aug. 26. 16:33
 1/9 anonim válasza:
100%
szerintem ne mond el a párodnak a dolgot várd ki mi lesz a vége és ha a csajnak tényleg ilyenen jár az esze akkor a párod ellen e áll neki vvagy sem....ha nem akkor legalaább rájössz hogy milyen.......én ezt tenném a helyedbe
2009. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
mi lenne ha áthívnád a párodat és ö aludna ott nálatok vagy ha a szüleid nem engedik meg akkor csak jó sokáig legyen ott nálatok feküdj le vele sokszor h energiája se maradjon megdugni más lányt!
2009. aug. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg gusztustalan és felháboritó! Utálom az ilyen ki k..vákat! Én biztos megmondanám a páromnak, ha megvan közetetek a bizalom, és szeretitek egymást, akkor nincs mitől félned, nyugodj meg! Egyébként a tisztességes pasik sem szeretik az ilyen lányokat, ugyhogy tényleg nyugodj meg, nem lesz ebből semmi! Ülj le vele nyugodtan, próbálj higgadt maradni,és mondd el neki, mit hallottál szó szerint. Sok sikert! (és tépd meg azt a p..csát!!) ;)
2009. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
16:39-nek: Elég gáz az, ha már azért kell vele sokszor lefeküdni, hoyg ne legyen energiája más lányra...
2009. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez az, hogy nem tudnám meg. Mert honnan? Én nem járok hozzájuk, nem vagyok jóban se a hgúgával, sem anyósommal.

Arra gondoltam én is, hogy megmondom neki, hogy aludjon itt, csak az a baj, hogy nem tudom előre, hogy mikor jön a csaj.

2009. aug. 26. 16:42
 6/9 A kérdező kommentje:

Legszívesebben meg is tépném, már csak a szándékért is!!!

Az ittalvást nem fejeztem be... Ha délelőttös, oda, haza mennek érte, úgy viszik dolgozni, ezért nem biztos, hogy megoldható.

2009. aug. 26. 16:45
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Mondd el neki!!
2009. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se tudnád meg, ha megtörténne a dolog. Semmi értelme annak, hogy mondjuk előre befenyíted, vagy figyelmezteted a párodat. Nekem egyszer tudomásomra jutott, hogy egy csaj ráhajtott a páromra. A fejéhez vágtam, számonkértem, sírtam. Mit értem el vele? biztos azt gondolta, hogy egy hisztérika vagyok. Már nem foglalkozom vele. Bízok benne, hogyha egy csaj rámozdul, ő visszautasítja. Mást nem tehetsz, csak bízol benne, az nem jó ha féltékenykedsz. Most kezd bennem tudatosulni...


26/N

2009. aug. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha tudnám, hogy egy csaj ráhajt a páromra kiröhögném, mert nem bi :D
2009. aug. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!