Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ajándékötletek párom szülinapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajándékötletek párom szülinapjára?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek, mert nincs túl sok ötletem. Persze tudom, én ismerem, de írok pár dolgot róla, aztán hátha eszébe jut valakinek valami érdekes ötlet. :) Azt azért elöljáróba elmondom, hogy még tanulok, sok pénzem nincs, max 3 ezret tudok rákölteni.

Szóval... 26. szülinapját fogja ünnepelni a srác. Van saját keresete, szóval nagyjából minden szükséges holmija megvan, ez megnehezíti a dolgot. Cigizik, szóval gondoltam esetleg egy spéci öngyújtóra, vmi belegravírozott kis kedvességgel, esetleg cigitartóra. Sportos kocsija van, amit imád, de ahhoz is megvan mindene.. Illetve üléshuzata nincs, de az szerintem nem férne bele a keretbe. Sokszor filmnézéssel tölti az idejét, de netről le tudja szedni magának a legújabbakat, a DVD-ket megvenni felesleges pénzkidobásnak tartja ezért. Szeret focizni is, csak csapat híján erre nincs gyakran lehetősége. Szokta mondani, hogy kispárna nélkül nem tud elaludni (XD), szóval gondoltam talán annak is örülne ha kapna egyet, amibe belevarrtam neki valami "Szeretlek"-et, vagy ilyesmit..

Egyébként szülinapja után nem sokkal leszünk együtt fél éve, szóval azért gondolkodom ilyen, kicsit romantikusabb dolgokban. Közös képeink viszont sajnos még nem nagyon vannak, mert nem vagyok túlságosan oda a fotózkodásért.

Tudom, kicsit komplikált eset vagyok, de hátha van még így is valakinek használható ötlete. Hülyeségekre nem nagyon akarom költeni a pénzem, plüssmacikra meg hasonlókra, bár lehet, hogy végső elkeseredésemben azt fogok neki venni..... Légyszi, adjatok tanácsot! Előre is köszi :)

18/L


2013. jan. 3. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
egy alsógyatya hátuljára valami olyan felirat vagy kép ami az ő személyiségét tükrözi esetleg kettőtökre utal? szerintem szellemes vicces és még hasznos is nem kerül sokba és már majdnem mindenhol meg tudják csinálni. :D
2013. jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
türcsi a neveddel hogy akkor is érezzen ha nem vagy vele!?!
2013. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az öngyújtós ötleted tetszett. Valami személyeset belegravíroztatsz, és az tökéletes.


(:

2013. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Végülis az öngyújtó mellett döntöttem, szerintem szép, meg vettem hozzá fekete díszdobozkát is. Már csak az a kérdés, mit gravíroztassak bele. Mert lehet, hogy csak a mi környékünkön, de nem valami olcsó mulatság szerintem. Jóformán csak a tetején van hely neki, szóval hosszabb szöveg felejtős. A "Szeretlek" meg olyan elcsépelt már, nem? Viszont mondjuk ha a keresztnevünk monogramjait gravíroztatnám bele, közöttük egy szívecskével? Mondjuk így: "E <3 B" Persze normális szívre gondoltam, nem ilyen fektetettre.. :D

Ehhez mit szóltok, örülnétek ilyennek? Vagy van valakinek esetleg jobb ötlete? :)

2013. jan. 9. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!