Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igazán nem tudom, mitévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazán nem tudom, mitévő legyek. Már legalább egy éve próbálkozik egy srác, akinek kb.6 éve van barátnője. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Én nem vettem komolyan, és most sem teszem (hiszen egy párkapcsolatot sosem tennék tönkre), de nem tudom, mit gondoljak. A srác folyton arról papol nekem, mennyire szörnyű neki már ez a kapcsolat, és mennyire elege van a barátnőjéből... és hogy ha végre képes lenne vele szakítani, minden vágya velem összejönni, mert folyton rám gondol... Ez eddig ugye lehetne sima kamu duma. Viszont a srác a szüleinek, néhány rokonának és a haverjainak is beszélt már arról, hogy a jelenlegi barátnőjével már nem működik a kapcsolat semmilyen téren, de főleg azért nem, mert más valaki jár a fejében... én.

Csak én gondolom, hogy valami itt nem stimmel? Én nem mondom, hogy nem tetszene nekem... de SOHA nem tennék tönkre egy kapcsolatot. Sajnos egyszer elcsattant egy csók, ami miatt azóta is lelkiismeret furdalásom van.



2013. jan. 2. 23:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit fűznék hozzá, hogy én 22 éves vagyok, a barátnője 24, a pasi pedig 31...
2013. jan. 2. 23:25
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nehezen tud kiszállni a jelenlegi kapcsolatából, és kell neki valaki aki támogatja mellette van hogy tudjon felejteni mert hiába rossz most a kapcsolatuk voltak szép pillanatok is amit nehéz feledni és egyedül az nem is megy olyankor szokott az lenni hogy max 2 hét és vissza mennek egymáshoz mert nem bírják az egyedül létet. Lehet hogy neki egyedül nem sikerülne kiszakadni ebből a kapcsolatból és lehet hogy te alkalmas vagy erre a szerepre de az ostor vége rajtad csattana. Szerintem várd meg míg tényleg otthagyja és nem te leszel a felelős a dologban. Ha komolyan gondolta akkor meg fog keresni téged a szakítás után egyből.
2013. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Te egy nagyon normélis,jó lelkű lány lehetsz.:)Szerintem hagyd,mert ha ezt a lányt otthagyná érted,akkor mi a garancia hogy téged nem hagyna ott.Lehet hogy szálhámos....Ne tedd ezért tönkre magad..
2013. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2-es: Igen... valószínűleg az lesz a legjobb, ha "tétlenül" várom a fejleményeket. És ha komolyan gondolta, harcolhatna már egyszer életében ő is valakiért... eddig ugyanis csak két komoly kapcsolata volt, az előző is hasonlóan hosszú, és egy másik lány "belépésével" ért véget az is... Egyébként ez is fura egy kicsit.


3-as: Igazán köszönöm... :) És igen, ezen már én is elgondolkodtam... ha majd engem is megun, akkor néhány év múlva beújít egy nőt, akit tán nem fog annyira zavarni, hogy szétbombáz egy kapcsolatot.

2013. jan. 3. 23:36
 5/5 omba ***** válasza:
100%

Ahogy látom, ő szenved (?), de minek is, amikor megoldhatná a dolgot.

Csak kerülni akarja a kockázatot, hogy szakít, te meg mégsem jössz össze vele.

Egy beruházási döntésnél helyénvalók az ilyen kalkulációk, - párkapcsolatban kicsit idegennek tűnnek.

A csókkal meg ne foglalkozz, baleset - ennyi.

2013. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!