Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bunkó akkor szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki állandóan kiröhög, és elnevezett olaszhalandzsának. csak azért kérdezem, mert nálunk igy udvarolnak a fiuk. még mielőt valaki azt mondná hogy ne ezen járjon az eszem annak elmondom, hogy a legrosszabb jegyem volt egész eddigi életemben az ötös. szerintetek lehet ebből valami ?


12/l



2013. jan. 3. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
én is piszkáltam egy lányt és nem azért mert tetszett. csak egyszerűen taszított
2013. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak alapból bunkó.
2013. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezt mi innen nem tudhatjuk. A korodbeli fiúk gyakran eléggé éretlenek, és sokszor kb. ovis módszerekkel "udvarolnak". Lehet, hogy ez a srác is ilyen, de lehet, hogy azért "piszkál" téged, mert nem tud elviselni. De szerintem idővel kiderül, hogy mi is a helyzet.
2013. jan. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
csak mert azt olvastam ha mosolyogva néz rád akkor szerelmes beléd
2013. jan. 3. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

"csak mert azt olvastam ha mosolyogva néz rád akkor szerelmes beléd"

akkor belém az egész falu szerelmes b*zdmeg XDDD

2013. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"csak mert azt olvastam ha mosolyogva néz rád akkor szerelmes beléd"

bárcsak így lenne... a népszerűségem a hatszorosára esett már volna :D

2013. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem folyton mosolyog mosolyogva beszél meg minden.... xD
2013. jan. 3. 21:05
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, hogy azért csúfolnak a fiúk, mert tetszem nekik, csak én sose hittem el. Nem vált előnyömre, mert amikor azon versenyeztek, hogy melyikük tud erősebben fejbe dobni egy üveggel, belerokkantam a dologba, és hetekig még enni sem akartam.

Ezek a kisfiúk gyökerek. Azért mondom, hogy ne törj össze még jobban. Ne láss bele semmit se, és ne remélj tőle semmit!

2013. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!