Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Szakítottunk de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítottunk de én még ugyan úgy szeretem és vissza akarom kapni minden áron!?

Figyelt kérdés
vissza kell őt kapnom 1.5 éves kapcsolatról van szó 2 hónapja szakítottunk , szoktunk beszélgetni néha találkozni is mióta nem vagyunk együtt. azonban felmerült egy gondolat hogy új barátnője van de ez csak 20% azt mondta nekem hogy már nem szeret ( de nem ezt mutatja ) ezért én is így döntöttem hogy ezt mondom neki hátha így könyebb lesz , de nem akarom leveszíteni mert nagyon szeretem és nagyon hiányzik nekem mit tehetnék hogy vissza szerezzem ? amikor utoljára megöleltem elsírta magát és azt mondta hogy szeretlek de ez nem működhet ! miért csinálják ezt a férfiak ? segítsetek

2013. jan. 3. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

elmulik, mindneki átesett ezen.

én aztmondom ne uszz a hajó után, emrt esetleg elfelejtesz élni, és lehet hogy egy sokkal jobb kapcsolat lehetőségét is elszalasztod.


"nekem cska ő kell" bla bla bla...

hiddel, hogy elmulik, és találsz tőle sokkal jobbat.

NE találkozz vele NE írj neki, ne üzenj, semmi, töröld ki az életedből. ha továbbra is összejártok emg stb, egyikőtök sme fogja tudni lezárni, mert felszínre kerülnek mindig a régi dolgok.

2013. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rátapadsz, mint a pióca, akkor garantáltan örökre elűzöd.

Maradj "hallótávolságban" és reagálj a fejleményeknek megfelelően.

2013. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tehát halott az egész ügy ? őt már nem kapom vissza ? :(
2013. jan. 3. 23:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha ne kukázd ki a szemetet.Nézzél inkább körül.
2013. jan. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen az.

és amit fennt leírtam, ugy cselekedj.

jol írta az előző, pihnd kia a kapcsolatot, vagy ugorj fejest egy másikba (én ezt tettem, és nemgondolnád, de rengeteget segíthet az, ha egy másik ember is ugyanugy szeret, és átölel, mint az előző, először csak támasz, de később totál elfelejted, ohgy valaha is létezett az exed :) perzse ehhez oylna személyt is kell találni :)


első voltam

2013. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
h vissza tudod e szerezni az nagyban függ attól, h miért szakítottatok. Amúgy nekem full ugyanez volt a barátommal, tartottuk a kapcsolatot, találkozgattunk és láss csodát megint együtt vagyunk :) az új barátnő meg lehet h kamu, csak kíváncsi hogy reagálsz rá. másfél éves kapcsolat után 2 hónappal senki nem kezd új kapcsolatba, hacsak nem az előző barátnőjét keresi az újban. Valószínűleg ő se tud továbblépni
2013. jan. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!