Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem akar már tőlem semmit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar már tőlem semmit, akkor miért hagyta itt a ruháit?

Figyelt kérdés
Pár napja "szakítottunk"vagy nem tudom minek nevezzem, azt mondta, nemtudja ő sem miért, csak valami nem stimmel vele. Átrágtam már magam sok kérdésen, és sok vitán magammal. Itt volt nálam, mikor ez az egész előbukott. Felhoztam neki, hogy van egy ötletem, de a cuccait nem viszi el? Mondta, hogy attól függ mit mondasz. Mondtam neki, hogy adok neki időt( erre vágyott, ezt mondta ) majd keres, ha akar, ha átgondolta, de nem tudom az én időm mennyi, nekem is véges. A ruháit itt hagyta, alvós cucc, meg pár póló. Nem úgy váltunk el , hogy szakítottunk, csak voltak benne ilyen olyan mondatok, amiket nem tudok hova tenni. A hagyjuk a csókokat abba, mert csak rosszabb lesz , a felesleg ezt tovább tolni, kérdeztem mi ez hogy megint csókolózunk? Erre ő búcsú. Ezek ellen meg ott van, hogy sírt, hogy odabújt, hogy megszorított, hogy hagyta hogy megcsokoljam. Tudom, várjak hogy hivjon, addig ne is keressem, ezzel legalább kiderül mivan. Nem tudom mennyi esélyt adjak ennek az egésznek. Mikor tőle kérdeztem 60%-o t mondott. A maradék 40-re ő se tudja mit szeretne. Ha szakítani szeretett volna, akkor miért így? A ruháit sem vitte el.. Én is akkor hozom el, ha átgondolta, elmegyek és elmondja mit akar. Aztán meglátom mi lesz.. de szerintetek miért hagyott itt mindent?
2013. jan. 4. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Alany, állítmány? ("Erre ő búcsú." - Mi van? Ha írsz, legalább fogalmazni tudj...)
2013. jan. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondolom te vagy a lány.

Ha már felmerült ez a téma, akkor valószínűleg nagy gondok vannak. Szerintem nem érdemes folytatni, mert egy normális kapcsolatban normálisan meg tdják a felek beszélni a dolgaikat. Van egy olyan tippem, hogy csak azért nem akar elhagyni, mert félne, hogy nem lesz kit dugni utána.


Szóval én a helyedben lépnék. Ennek már rég vége...

2013. jan. 4. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy mossad ki.
2013. jan. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Erre ö azt mondta hogy bucsu. En vagyok a fiu es a cuccai ki vannak mosva.
2013. jan. 4. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!