Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor nem akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor nem akar tőlem semmit, vagy pont az ellenkezőjéről lehet szó?

Figyelt kérdés
Hétfőn írtam egy lánynak facebookon, akit személyesen még nem ismerek. (Pár hónapja futottunk össze véletlenül, de ő nagy valószínűséggel nem emlékszik rám.) Ismerősnek visszaigazolt, meg amikor először ráírtam, hogy hova jár suliba, arra normálisan válaszolt. Tegnapelőtt este viszont írtam neki egy másik üzenetet is, hogy szívesen megismerkednék vele jobban is, de erre (még) nem válaszolt. Szerintetek ezzel most azt akarja közölni, hogy csak írjak neki nyugodtan ezek után is, mert nem írta hogy ne, vagy pedig már most közli velem ezen a módon, hogy hagyjam békén? Egyébként a gépem nem jelzi ki, hogy már elolvasta volna az üzenetemet, de 2 nap után már egyre inkább kezdem elveszteni a reményt :(
2013. jan. 3. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Várj türelmesen. Ha még nem írta ki, hogy látta, akkor még ne írj neki, várj meg, amíg kiírja, hogy megnézte, és válaszolt. Remélem a legjobbakat. :)

18/F

2013. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szánalom^3


ha nem írt, akkor hagyjad.

ha nem olvasta és nem írt, akkor mit parázol ennyire?

van erre egy versem:


gáz vagy de nagyon,

semmiképp sem szilárd.

folyékony még lehetnél,

hiszen itt van a pi nád.

2013. jan. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát most már elolvasta, az előbb még fent volt facebookon, válasz persze semmi :(

És akkor most mi a franc van? Miért nem írt semmit? :O

2013. jan. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!