Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mekkora jelentősége lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haramia kérdése:

Mekkora jelentősége lehet egy karácsonyi sms-nek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nem tudom hányadán állunk. Pár hónapja ismerjük egymást és vannak dolgok, amikből arra gondolok, hogy tetszem neki és többet is akar. De néha pedig nagyon nem veszi a lapot, amikor esélyt adok rá. Karácsonykor viszont küldött egy Boldog Karácsonyt Neked! sms-t, amin meg is lepődtem, mert az elég családi, szeretetteljes ünnep. Szerintetek ebből levonhatok bármiféle következtetést?
2013. jan. 4. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem nevre szolo SMS volt, akkor valoszinu irt egy SMS-t es kiavalsztott szinte mindenkit a telefonkonyvbol. Persze nem rossz jel, hogy teged is, de messzemeno kovetkeztetest azert nem vonnek le belole.
2013. jan. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semekkora.Írt egy üzenetet,és elküldte mindenkinek,aki a telefonkönyvben szerepelt.
2013. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az égvilágon semmi jelentősége nincs :D
2013. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és ha neki szólt, írt bele olyanokat, ami csak rá vonatkozik? akkor van vmi jelentősége?
2013. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en is irtam ilyet egy single csajnak, megse erti felre, mert nincs mit
2013. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!