Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm időt kért, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm időt kért, mert valami történt vele. Meddig várjak?

Figyelt kérdés
Én kezdeményeztem a beszélgetést, ha én nem akkor ős nyugodtan hazasétál a problémával. Viszont nekem elegem volt, hogy mindig én keresem, és előző nap amúgy is azt mondta : "nem lehetünk együtt mindennap" Tudom sokat együtt voltunk 2 hónap alatt majdnem mindennap. Aztán ő elment külföldre, 1 hétig csak neten tartottuk, és ott valami eltört. Hazajött hajnalban, még akkor minden oké volt, aztán utána szépen észre vettem, hogy valami nem okés vele. 3 napig vártam, vagy négy.. én sem tudom már. Szilvesztert együtt töltöttük, láttam, hogy írt neki az exe. Kérdeztem miért írogat? Mondta hogy a cuccait készül elhozni, azt akarja megbeszélni. Másnap el is ment a cuccaiért (150-200 km innen.) Aztán hazajött este, bejött. Mondtam neki maradjon, mondta hogy fáradt megy haza, holnap amúgy is megy el kereszt anyjáékhoz. Be hívtam, hogy beszéljünk. Mondtam neki, hogy nem az igazi a dolog, valami úgyérzem eltört. Helyeselte. Azt mondta, ő sem tudja mi van vele, az apja is észre vette, hogy valami nem okés. Azt mondta, jó velem, szeret, fél hogy elveszít, de idő kell neki, mert különben csak besokall. Kérdeztem, hogy vasárnap lemenjek e. (A beszélgetés szerdán volt) Azt mondta, nem tudja hogy meggondolja e, felesleges siettetni, ismeri magát, nem megy egyiknapról a másikra. Azt beszéltük meg, hogy majd felhív, ha átgondolta és elmegyek hozzá. Itt hagyott minden cuccát, meg mindent . A beszélgetés alatt azt vettem észre, hogy bánja a dolgot, sírt, magához húzott és ilyenek. Gondoltam rá, hogy lemegyek szombaton, megkérdezem mi újság vele, de nem akarom zargatni. Meddig várjak a hívására? Persze élem az életem nélküle is, szombaton is megyek egyik legjobb barátommal (Lány) megiszunk valamit, meg beszélgetünk, hogy mit kéne csináljak, de azért nagyon hiányzik.. ti hogy tennétek? Mennyi idő után mondjam azt, hogy na jólvan lesz.rom akármilyen rossz is lesz, elmegyek elhozom a cuccom, és viszlát.. ?
2013. jan. 4. 13:38
 1/10 anonim válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy ebből a kapcsolatból már nem lesz semmi. Ha az én fejemmel gondolkodom, akkor tuti nem. Én akkor mondanék olyat, hogy szüneteltessünk, ha már nem szeretném folytatni tovább.. Én nem keresném a lányt, majd ő keres ha tényleg hiányzol neki! :) L26
2013. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A dologból nem derült ki hogy tulajdonképpen mi baja a csajnak. Nem egyértelmű, hogy megcsalt vagy csak depressziós.
2013. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem igazán hinném, hogy megcsalt volna, hiszen akkor magától kijött volna rajta. Meg 1,5 hónap után észrevettem, hogy valami nem olyan. Addig ideje se volt megcsalni.
2013. jan. 4. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintm más is kefélgeti a csajod:)
2013. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Barátom lefőtt a kávé!!!! Ha érted mire gondolok!??


27/F

2013. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ha így lenne, akkor mire vár?? Akkor már régen lezártuk volna.
2013. jan. 4. 13:58
 7/10 anonim ***** válasza:

Látom nem érted! Nem akar veled lenni,csak nem meri megmondani mert nem akar téged megbántani ezzel! Húzza az időt teljesen feleslegesen,mert fél elmondani a tényt hogy már nem szeret téged!

Lehet most vár egy picit hogy hátha ez megváltozik,de sanszos hogy nem fog!

Ne okoskodni szeretnék,de átestem ezen pár éve.

2013. jan. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fospuska ***** válasza:
ja,jártam ebben a cipőben én is.légy férfi, fogd a cuccait és vidd el neki. mondd meg, szereted-imádod,de neki se,neked se jó ez így. törje egyedül a fejét,ne úgy,hogy ott a "biztos pont". anélkül is lehetsz az,hogy biztos lenne benne.:)
2013. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 AndreaMariann ***** válasza:

Igazuk van,az összes előttem szólónak.


Egy ember,akár nő,akár férfi,csakis akkor mond ilyet,ha már nem szerelmes.Csak fél kimondani.Kötődés az lehet,az ölelés és a félelem a szakítástól mind közrejátszanak,de ha bizonytalan lesz az ember,akkor az már nem szerelem.


A vergődés meg senkinek sem jó,mondd el neki,hogy Neked erre nincsen szükséged és neki sincsen.ne húzzátok,mert az a legrosszabb.

2013. jan. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Így majdnem másfél év után: mi lett a történet vége? Vagy sosem fogjuk megtudni?
2014. jún. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!