Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elveszíthetem ha nem leszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszíthetem ha nem leszek vele 2 hónapot?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem de tényleg ! De valahogy nem nagyon bízok benne :( el kell utaznom 2 hónapra és én tudom hoyg ott nekem jó de nagyon fog hiányozni és lehet hogy ő ezt nem is érzi hogy menyit jelent ő nekem és hogy emnnyire rosszul érzem magam -e miatt. 14-évesek leszünk és több mint 1 éve vagyunk eggyütt . hiányoztama suliból 2 napot és hát fogdosott egy lányt akit ismerek és hát eléggé az ellenségem . :@ de ő ezt bevallotta és végül is ez nem nagy dolog meg azt mondta hogy bosszúból csinálta mert nekem van egy fiu aki közel áll a szivemhez (de nem úgy hanem mint barát) és hát őt simogattam ,,, / nem gondoltam úgy / és mondta azt is hogy nagyon szeret és hogy nem érezte jól magát attól h megfogta a mellét . és megígérte h nem csinál semmit nyáron ami nem reális a egy kapcsolatban . ( egyébként mult nyáron én csaltam meg 2 pasival de nem jelentett semmit és most nem áll szándékomban ) Nem tudom mit tegyek félek hogy megismer vmi nagyon jó csajszit és hát beleszeret és köztünk mindennek vége :( rettegek h elvesztíem :( Segítsetek !
2008. máj. 30. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondogasd neki, hogy mennyire fog neked hiányozni és rosszul érzed magad, hogy nem lesztek együtt. Ha szeret, akkor biztos kibírja azt a két hónapot. Ha meg nem bírja ki, akkor ne is várj tőle sokat a jövőben!
2008. máj. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha szeret nem fog megcsalni.
2008. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Jól értem hogy 14éves vagy és nyáron megcsaltad 2 sráccal? konkrétan lefeküdtél velük?


Egyébként meg ha szeret ki fogja bírni, ha meg talál egy másik lányt az azt jelenti hogy sosem érdemelt meg téged, hisz Te nagyon szereted, ő meg nem.

2008. máj. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

az elősző válaszadó kommentjében megkérdőjelezem azt a mondatot h "te szereted Ő pedig nem"...azért ha 2x megcsalta az már nem szeretet...(vagy az csak mindenki a maga módján szeret...)

Én úgy látom h csak együtt vagytok, de mindenki azért kicsit kacsint kifelé ebből a kapcsolatból...14 évesen még nem kell lekössétek magatokat, de ha megakarjátok csalni egymást miért nem szakitotok??? EZ IGY NEM SZERELEM! ha meg megcsal a két hónap alatt legalább kiderül, h milyen ember...s akkor ne kezdj ki vele...habár Te is megtetted, ez más fénybe világitja át a dolgokat....szerintem beszéljétek azt meg, h mennyire vagytok fontosak egymásnak

(bocsánat ha szigorú voltam de ez az én véleményem)

2008. máj. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazad van, ez egy elég érdekes helyzet pláne 14 évesen :S
2008. máj. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14 évesen már megcsaltad 2x a barátodat??? Hát gratulálok! Jó kapcsolatotok lehet, ahogy így a leírtakból előjön! Akkor nem rettegtél, amikor megcsaltad? Annyira gyerekek vagytok még! És ha szétmentek? Nem nagy cucc, majd jön más!
2008. máj. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
NEM! hát ahoz még véleményem szrint fiatal vagyok ! csak smároltam velük .. :S
2008. máj. 31. 12:58
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát kösz .. én most másként fogom fel nekem ez a komoly dolog és most ez a szerelem ! lehet hogy 2év mulva hülyeségnek látom de most nem az ! egyébként fogadásból csináltam , és hát akkor még nem is szerettem ennyire :( azóta nem nézek más pasira főként nem "úgy" és egyébként meg bezsélgettem vele erről és mondta hogy nem fog semmit olyat csinálni mert szeret és ki bírja és hogy addig vár ameddig kell .. :$ :)
2008. máj. 31. 13:01
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő azt mondta, hogy megvár, akkor miért nem hiszel neki, miért kételkedsz? Ha meg netán megtenné, akkor sürgősen dobd ki, mert akkor nem szeret!! Ha szeretne, akkor nem futkosna más lányok után!
2008. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszike :) Szentem nagyon igazad van -> és másoknak is akik írtak :$
2008. máj. 31. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!