Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan lányok, akik nem a külsőre hajtanak?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, hogy egyáltalán nem számít a külső, mert bizonyára nincs ilyen, senki se akar egy torzszülöttet szeretni, hanem hogy elsődlegesen a belső érdekli, nem a másik külseje, mert beszélgetni jobban szeret, mint szexelni. És úgy, hogy közben ő sem igénytelen (lusta sportolni és helyette kitömi magát meg sminkel)?

Mert nagyon sok lánytól hallom ezt, de még nem találkoztam ilyennel. Olyannal igen, aki bevallotta, hogy milyen külsejű pasi jön be neki, meg akinek fogalma sincs arról mi tetszik a másikban.


Ismertek ilyen történetet, hogy pl vakrandiból ismerkedtek meg, vagy nagyon csúnya volt a srác, mégis megszerette a lány, vagy ilyesmi?



2013. jan. 4. 17:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Olyan nő nincs, akinek bármit is kompenzálna, v egyáltalán számítana a belső. Legfeljebb azt hiszitek, mert ha jól néz ki egy pasi, akkor jó belsőt is vizionáltok hozzá.
2013. jan. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én egy ilyen lány vagyok :D Legalábbis nemrég döbbentem rá hogy beleszerettem a szalagavatós táncpartnerembe, aki nem az esetem és nem is egy Don Juan, de megfogott benne vmi :)
2013. jan. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Pretty_Fighter ***** válasza:
Eddig csak olyanokkal "álltam le",akik tetszettek külsőre,de pár napja vettem pont észre,hogy volt pár fiú,aki elsőnek nem tetszett,aztán megismertem,beszélgettem vele és annyira lenyűgözött a személyisége,hogy valahogy megtetszett külsőre is:-)
2013. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem is ha egy srác nem olyan helyes, de a csaj megismeri simán bele tud szeretni és szépnek látja, és nem is érti hogy eddig hogy nem vette észre. Persze ez fordítva is igaz. Szerintem épp hogy alig van pár olyan csaj aki csak a külsőségre megy és a belső nem érdekli.(még ha így is indul akkor is ráfog jönni hogy nem igazán boldog a kigyúrt jóképű srác mellett)

21f

2013. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!