Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek, ismertek esetleg és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek, ismertek esetleg és mi a véleményetek olyan párkapcsolatokról, ahol a nemek szerepe felcserélődtek?

Figyelt kérdés

Azaz pl a nő szedi fel a pasit, a nő az irányító határozott a férfi a kis aranyos kisfiúka, a nő védelmezi a férfit stb.

Ilyen kapcsolat működhet, léteznek ilyen kapcsolatok és mi a véleményetek ezekről


2012. nov. 21. 14:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen kapcsolat nem túl nagy mennyiségben. Nekem már volt egy csajom aki felszedett engem de nem tartott sokáig. De igazából nem szabad felcserélődnie esetlen egy rövid időre. Legjobb ha mindent rendeltetés szerint csinálunk.
2012. nov. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, nem jó ha felcserélik a szerepeket. Most lehet vitatni az állításom, szerintem alapvetően megvan hogy mire valók a nők és mire a férfiak ez nem csak pszichésen hanem testileg is így alakult. Nekem semmi bajom az eredeti felosztással, azt viszont rosszúl viselem ha egy pasi csajosan viselkedik.
2012. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!