Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, ez már a sokadik ilyen. De miért nézi le mindenki a kövér embereket?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem nézem le őket.Bud Spencert sem nézték le mert kövér.
2012. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Mert divat lett ugye a külső alapján ítélkezni.És a kövér emberekről az ember arra asszociál,hogy biztosan azért ilyen,mert zabál állandóan megállás nélkül.pedig rengeteg más oka is lehet ennek,én magam is az vagyok,mert benne van a génjeimben,5 éves koromig elég nádszál voltam,de akkor kiszedték a manduláimat és onnan kezdtem el hízni rohamosabban,nem voltam 10 éves sem amikor először megjött,sok minden befolyásolhatja és nem eszem sokat,mert tudom,hogy árt.
2012. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Bud Spencer... egy átlag nem híres emberről beszélünk
2012. dec. 29. 14:01
 4/17 anonim ***** válasza:
Kinek mi tetszik. Nem feltétlen igaz,de tegyük fel,hogy igen...A mai világban elég sok a sztereotípia. Ez is olyasmi,mint ami a fiatalokkal kapcsolatban épült be az emberekbe. A többség azt társítja a tizenéves korosztályhoz,hogy lusta,igénytelen,és semmi se lesz belőle. Az emberekben kialakult ez a kövérekkel kapcsolatban is. Sajnos sokan elfelejtik,hogy lehetnek kövérek egészségügyi vagy más okok miatt is. A többség a vékonysággal társítja a kitartást,az akaraterőt,önuralmat,hogy igen,ő meg tudja állni,hogy ne tömjön magába annyit,neki van akaratereje sportolni,neki van önkritikája... A kövéreket meg ennek ellentétjeként kezelik. Gusztustalan egy észjárás,dehát ez rögzült be a népbe,meg ezt erősíti a média is,hogy "aki vékony,az sikeresebb,stb".. Bár én nem mondhatom magam kövérnek,szerintem ez egy szánalmas baromság,amivel józan ember nem foglalkozik. Maximum a saját egészségéből,ha már annyira rossz a helyzet. Amúgy meg egyre inkább kezd a "nagyobb méret" elfogadottá válni,szóval nincs miért aggódni.
2012. dec. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

Nem nézem le a kővéreket csak énse senki más se sjőne ősze velűk. lehetnek jó mérnökők irők humoristák. de nem szexisek ami a párkapcsi alapja kőlcsőnős vonzalom. Ne ugy ted fől a kérdésd hogy ménem jőn ősze senki veled csak mert kővér vagy hanem ugy hogy ősze jőnél egy 160kg mosal.

23/F

2012. dec. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

5-ös!

Téged se az eszedért szeretnek az tuti,inkább az ítélkezés helyett tanulj meg írni,23 évesen illene tudni

2012. dec. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

A kövérek többsége csak rinyál, hogy jaj de rossz neki, hogy kövér, és inkább a világot változtatná meg saját maga helyett. Mert lefogyni ám azt dehogy, mit képzelünk, nem fog koplalni (táplálkozási tévhitek.exe loaded), őket el kell fogadni, de ordít, hogy ők magukkal ezt nem tették meg. De hát minek is, hiszen valami marha érdekes okból kifolyólag mindenki betegség meg gének (hah) okán kövér, ő aztán a világon semmit nem tehet róla, pedig próbált már _mindent_. Ez a hozzáállás meg egyenesen undorító (nyilván van, aki betegség miatt, de biztos, hogy nem ennyien, szóval valaki biztos hazudik).

Na meg az ember egy tartományon belül az átlagos emberi alkatot részesíti előnyben esztétikailag, és elég könnyű sokak ízléstartományából kilépkedni a sok zsírral.


Amúgy egész addig senkinek semmi gondja nincs a kövérekkel, amíg fel nem merül maga a kövérség, mint téma. Ott jön ez a sok bullshit, ami okozza az ellenérzéseket.

2012. dec. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a kövérekkel igaz én sem vagyok 40 kg. De az embernek vannak elképzelései a párválasztásnál és nem fog duci csajt/maci fiút választani ha neki az nem tetszik. A gon általában ott kezdődik hogy nem mindenki magához valót keres. A legtöbb kövér 70 kilós csaj is a helyes vékony vagy kigyúrt fiúkat szereti, és a 90 kilós macisabb srácoknak is a 55 kg os csajok hozzák mozgásba a fütyköst.
2012. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
"Lois, a férfi nem kövér. Csak a kövér nők kövérek" - Peter Griffin.
2012. dec. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le őket csak nem értem.

Ha valaki nem betegség miatt kövér,nem tudom elhinni,hogy nem tudna tenni ellene és azt sem,hogy ő úgy érzi jól magát...persze...

Az meg a másik mikor sírnak rínak,hogy nem találnak maguknak párt.

Oké,hogy a belső értékek fontosabbak stb de ez ne azt jelenti,hogy teljesen el kell hanyagolni a külsőt.

Ezalatt persze nem a husis vagy duci lányokat/férfiakat értem hanem a tényleg kövér embereket.

2012. dec. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!