Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ahhoz mit szóltok, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz mit szóltok, hogy egy kövér ember ( akivel senki nem szeretne kapcsolatot) lefogyna, ha lenne valaki aki szeretné?

Figyelt kérdés
1 éve azt hittem, hogy tetszem valakinek és lefogytam 17 kg-t. Most stagnálok,mert üres vagyok..
2012. dec. 29. 15:30
 1/9 fospuska ***** válasza:
57%
szerintem magad miatt fogyj le. onnan kevésbé rögös az út.
2012. dec. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Ha fiú/férfi vagy, akkor fordítva működik: ha lefogynál, lenne vki, aki szeret.
2012. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Légy önmagad. Én pl. a kövér embereket szeretem.
2012. dec. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Ha megfigyeled, azok az emberek akik túlsúlyos+magányosak amikor társra találnak aki szereti őket, egyből elkezdenek fogyni, de nem kicsit..
2012. dec. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tényleg ne mások miatt fogyj le.. pár éve nálam is ez volt a helyzet, annyira depiztem hogy milyen rosszul nézek ki, soha nem fogok neki tetszeni stb, hogy egyre többet ettem. aztán elfogadtam magam és így már könnyebb fogyózni is, mert végre nem érte teszem, hanem magamért
2012. dec. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Rengeteg kövér férfit és nőt látok kapcsolatban.
2012. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy jó kifogás.

Ha fogyni akarnál, megtennéd. Egy másik személytől sem lesz több akaraterőd. Nem tetszik a helyzeted? Tegyél ellene, ne azért mert más azt mondja.

2012. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ma ezt a városi legendát, vagy igaz történetet ajánljuk nektek. Mindegy is mi, mindenesetre csodaszép.


"Egy edzőterem bejáratánál egy nagyon vékony és egy szép nő képe fogadta a látogatókat a következő felirattal: “Ezen a nyáron mi akarsz lenni, sellő vagy bálna”?


Egy ismeretlen nő így válaszolt a kérdésre:


“Kedves emberek, a bálnákat folyton körülveszik a barátaik (delfinek, fókák, kíváncsi emberek), szexuálisan aktívak és nagy szeretetben nevelik fel az utódaikat.

Rettenetesen jókat szórakoznak a delfinekkel és sok rákot esznek. Egész nap úszkálnak és olyan fantasztikus helyekre is eljutnak, mint Patagónia, a Barents-tenger vagy Polinézia korallzátonyai.

Nagyon szép a hangjuk, még cd-ken is szerepelnek. Lenyűgözőek. Sokan szeretik őket, és rengeteg rajongójuk van.


Sellők nem léteznek


Ha léteznének, kettős személyiségük miatt terápiára kellene járniuk: nő vagy hal?

Nem lenne szexuális életük, sem gyerekeik.

Gyönyörűek lennének, de ugyanakkor magányosak és szomorúak.

És mégis ki akar olyan barátnőt, akinek mindig hal szaga van?


Kétség kívül inkább bálna lennék.


Amikor a média folyton azt sulykolja belénk, hogy csak vékonyan lehetünk szépek, én inkább fagyizom a gyerekeimmel, együtt vacsorázom a férjemmel, együtt eszem, iszom és szórakozom a barátaimmal.

Mi nők azért hízunk, mert annyi bölcsességet és tudást gyűjtünk magunkban, hogy az már nem fér el a fejünkben, és ezért kénytelenek vagyunk mindenfelé a testünkben is elraktározni.

Nem kövérek vagyunk, hanem remekbe formáltak.

Ahányszor az idomaimat látom a tükörben, mindig megállapítom: “Milyen lenyűgöző is vagyok..”."


Ne hallgass a médiára! Mindenki úgy szép, ahogy természetes. A gyémánt is csiszolatlanul a legszebb és legdrágább!


A média csak félrevezeti az embereket! Hogy a vacak termékeiket eladják! Ha kell, embereken is átgázolva!

2013. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
uzenem nektek, kover lanyoknak hogy eleg volt! eleg volt a sok önámító hasonlatbol, kifogásokból stb..fogadjátok már el azt a tènyt hogy a kövér az egyenlo a szarral. hitegethetitek magatokat, de attol nem lesz jobb. ideje lenne befejezni az önámítást!!
2014. dec. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!