Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el otthon, hogy bisex vagyok és éppen pasival járok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 4. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy...
2013. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sehogy, miért mondanád el?
2013. jan. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ha az öcsém ilyet bejelentene kitörne a III.VH. de remélhetőleg a te családod megértőbb mert itt ízekreszednénk. Kérdésre válaszolva normálisan értelmesen elmagyarázva először azt hogy biszex vagy aztán továbbfűzve ezt megmondhatod hogy most pasid van, nem kell hogy ezt kialakult kapcsolatként tálald elég ha annyit mondasz alakulóban van így lessz idejük szokni a gondolathoz, am részvétem a szülőknek tényleg nem tudodm kinek lessz nehezebb nekik vagy neked
2013. jan. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

-Apa, mondanom kell valamit. Meleg vagyok!

-Fiam, van Ferrarid?

-Nincs.

-Van házad Malibun?

-Nincs.

-Van Rolexed?

-Nincs.

-Akkor te nem meleg vagy, csak egy kis buz1.


Na ez igaz rád is.

2013. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mondd azt, hogy szeretnél valami komoly dologról beszélni, és hogy a fiukhoz is vonzódsz. Szerintem utána hagyd ezt kicsit ülepedni várd a reakciókat és ha naggyából elfogadták közöld hogy van már párod is.
2013. jan. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Mert gondolom azért a "járás" tartalma ettől is függ....

Akikkel én 14 évesen "jártam" pl csak csók volt, semmi más. És nem kellett olyanokat emészteni a szüleimnek hogy nála akarok aludni stb.

2013. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
24. a járás pedid: ő a pasim,sex...stb
2013. jan. 21. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!