Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor tetszem a srácnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem a srácnak vagy én is csak egy voltam a sok közül?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor elmentem egy buliba a tesómmal és táncoltam egy fiúval. Akkor természetesen már mindketten ittunk. Egy idő után elég közel kerültünk egymáshoz és éreztem, hogy közelít. Meg akart csókolni, de elfordítottam a fejem, megvártam a szám végét, megöleltem és kimentem az erkélyre levegőzni. Egy idő után ő is kijött és mondta, hogy ha nekem ez az első csók, akkor teljes mértékben ellenzi, mert ő olyan, hogy történik valami és másnap már nem érdekli, hogy mi történt előző este. Elkezdte mondani, hogy ő nem érdemli meg, hogy nekem ő legyen az első és teljes mértékben megérti, ha nem akarom. Végül megbeszéltük, adott két puszit, megöleltük egymást és elment. Később egy másik sráccal beszéltem és leült közvetlen a srác mellé. Elkezdett beszélgetni egy lánnyal, hogy ő megcsókolt volna ha nekem nem ez lett volna az első. Nem értettem miért pont ott majdnem mellettem kellett kitárgyalni a témát, de mindegy. Amint hazaértem, egyre intenzívebben kezdtem rá gondolni és végül bejelöltem facebookon a barátnőm tanácsára (vissza is jelölt) viszont már 5 napja történt, de még mindig semmi. Akkor most mi van?

2013. jan. 4. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
de hisz te fordítottad el a fejed, akkor meg mit nagyoskodott az a half@szú, hogy megcsókolt volna, ha neked nem az első lett volna...hisz nem is hagytad
2013. jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdezem én is??
2013. jan. 4. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem jöttél neki össze, így téged égetett be.
2013. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!