Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire szokta megérezni a Párotok, ha valami kisebb "belső érzelmi vihar" dúl bennetek? Érzi, ha valami zajlik bennetek anélkül, hogy mondanátok neki? (mondjuk, ha nem vele van gond, hanem csak valami foglalkoztat)

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem érzi, látja.
2013. jan. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azonnal,egy pillantásomból.
2013. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1 Ott a pont:)
2013. jan. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen látja, vagy hallja telefonon keresztül de szerintem az is benne van a pakliban, hogy viselkedés analitikát tanult. :) De már csak a szemeimből is tudja, ha baj van. Imádom, annyira figyelmes :)
2013. jan. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben találkozunk rámnéz, és első kérdése: Mi a baj? Ha telefonon beszélünk és meghallja a hangom, első kérdése: Mi a baj? Ha facebookon levelezünk (és ezt a mai napig nem tudom hogy csinálja) 1-2 levélváltás (akár csak egyszavas) után megkérdezi, hogy Mi a baj? És mindig csak akkor kérdezi, ha tényleg van valami. Mindig látja. Hihetetlen. Pedig néha olyan jó lenne eltitkolni, hogy valami bánt vagy zavar, és nincs kedvem róla beszélni.
2013. jan. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire komoly a probléma. Nem vagyok egy stresszelős típus, apróságokon nem akadok fenn, ha kicsit többször is jár rajta az agyam mint máson, ha nem érint meg vészesen, akkor a párom sem látja rajtam. (de úgysem bírom ki, hogy ne meséljem el)

Ha komolyabb gond van, ami már kihat a hangulatomra, a viselkedésemre, meg a cselekedeteimre, akkor természetesen észreveszi. Ebben viszont semmi különöset nem érzek. Inkább az érintene furán, ha elmenne mellettem anélkül, hogy rákérdezne történt-e valami, mi a problémám!?

2013. jan. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindig megérzi vagyis meglátja. A kedvem, a viselkedésem, a hangomról, tekintetemről, nem beszélek annyit, nagyon csendben vagyok. Szóval látja rajtam, hogy baj van a nélkül is, hogy megszólalnék.
2013. jan. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azonnal megérzi. Szerintem valami külön radarja van erre. :D
2013. jan. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Detto. Nagyon gyorsan megérzi, akkor is ha még nem akarom neki elmondani. Volt olyan, hogy rágódtam valamin, de még nem jutottam semmi konkrétra, inkább csak egy érzet volt, amit nehéz megfogalmazni, és még azt is kiszúrta... tök jó látni, hogy mások is így vannak ezzel. :)
2014. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!