Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki! Ertelmes tancsokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki! Ertelmes tancsokat tudna adni?

Figyelt kérdés
Van a sulinkba egy lany,akire ha ranezel nem mondod meg rola hogy lany. Mar hetek ota beszelgetunk meg minden es azt hiszem kezdem megszeretni.mar elotte is szoktunk beszelni suliba,meg mindig mosolyog ram. Nos,en elmondtam neki hogy tetszik,viszonylag jol fogadta,eloszor fura volt,de aztan irta hogy jo hogy elmondtam es jo hogy tudja. Es ugy erzem hogy en se vagyok szamara kozvetlen..mindig latom h figyel,tegnap elottem mentek a nojevel,es folyton hatra lesegetett.szerintetek?? Nem vagyok leszbi ezt hozza tennem,mert ha egy csaj kinezetu csajra nezek undorodok,de o csaj fit kinezettel.
2013. jan. 5. 10:15
 1/2 anonim válasza:

Hát ez igy nagyon fura!

A pasi kinézetű csaj az lezbi?

2013. jan. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Irtam hogy ott ment elottem a nojevel.!! Igen az.
2013. jan. 6. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!